طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
نیروهای مسلح پشتوانه ی محکم کشور

نیروهای مسلح پشتوانه ی محکم کشور

رژه نیروهای مسلح همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه

نماینده ی ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح پشتوانه ی یک جامعه ی ایمانی هستند که دشمن جرات حمله و تهاجم به آن را ندارد.

نماینده ولی فقیه, آیت ا... عبادی, نیرو های مسلح, نیروهای مسلح پشتوانه محکم کشور

نماینده ولی فقیه, آیت ا... عبادی, نیرو های مسلح, بیرجند خراسان جنوبی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ نماینده ولی فقیه صبح امروز در دیدار با نیرو های مسلح گفت: نیروهای مسلح همه هستی یک جامعه هستند که از جان،مال، ناموس، و تمامیت ارضی کشور حفاظت می کنند.

آیت الله عبادی افزود: جهاد از ارکان عملی دین خدا است که از نظر فقهی به دو جهاد ابتدایی و جهاد دفاعی تقسیم می شود.

وی گفت: جهاد ابتدایی مشروط به حضور شخص پیامبر(ص) یا ائمه ی معصوم (ع) و یا رهبر معصوم است، در حالی که در جهاد دفاعی این طور نیست و جهاد یک امر فطری محسوب می شود که همه باید از خود دفاع کنند.

نماینده ولی فقیه با بیان اینکه امنیت تولیدی است و برای تحقق آن باید قوی بود؛گفت: مرگ برای ضعیف امر طبیعی است ،بعد برای زنده ماندن باید قوی بود تا در برابر توطئه های دشمن ایستادگی کرد.

آیت الله عبادی افزود: انسانی که راه خود را پیدا می کند و پشت سر رهبران الهی قرار می گیرد از هیچ چیز نمی ترسد چرا که اگر در این راه کشته شود به شهادت و کمال رسیده و اگر زنده بماند باعث ناکامی دشمن و وصول به اهداف الهی شده است؛که هر دو راه نیکو است.

در این دیدار فرمانده ارشد ارتش نظام جمهوری اسلامی ایران در خراسان جنوبی گفت: تا زنده ایم رزمنده ایم و تا آخرین قطره ی خون خود از حریم اهل بیت ،ولایت فقیه، و همه ی مسلمانان دنیا دفاع خواهیم کرد.

امیر سرتیپ قوام یوسفی افزود : نیروهای مسلح بخشی از مردم هستند و خود را خادم آنها می دانند و سوگند یاد کرده اند که تا پای جان از ولایت فقیه و قرآن و اسلام و سرحدات ایران اسلامی دفاع کنند.

وی گفت: در 8 سال دفاع مقدس با تقدیم بیش از 200 هزار شهید، 500 هزار جانباز و 40 هزار ایثارگر نشان داده ایم که بر پیمان خود ایستاده ایم.

فرمانده ارشد ارتش در خراسان جنوبی اظهار کرد: مردم ایران در 8 سال دفاع مقدس ابهت قدرت های شرق و غرب را شکستند برای همین است که دشمن رویکرد جدیدی را در زمینه جنگ پیش گرفته است و سعی کرده تا با جنگ فرهنگی، اسلام هراسی و فضای مجازی به نظام ضربه بزند که بازهم با شکست رو به رو شده است.

امیر سرتیپ قوام یوسفی گفت: دشمن بعد از شکست های پی در پی این بار می خواهد با نام اسلام به اسلام ضربه بزند و از طریق گروه هایی با نام اسلام که بویی از اسلام نبرده اند سعی در اذیت و آزار مسلمانان دنیا و نابودی اسلام دارد.

نیروهای مسلح کشور بَرای نقش آفرینی دَر نظم جدید جهانی آماده باشند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات