طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
نیروی انتظامی مورد اعتماد مردم و رهبری

نیروی انتظامی مورد اعتماد مردم و رهبری

اولویت هایِ نیروی انتظامی براساس رهنمودهای رهبری مشخص می شوَد

امروز نیروی انتظامی مورد اعتماد مردم و رهبری است.

کرمانشاه, نیروی انتظامی, مردم, نیروی انتظامی اعتماد مردم رهبری

کرمانشاه, نیروی انتظامی, مردم, اعتماد

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛ و به نقل از پایگاه خبری پلیس فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در دیدار با فرمانده انتظامی این شهرستان با تاکید بر نقش مستقیم پلیس در تحقق اقتصاد مقاومتی گفت : امروز نیروی انتظامی مورد اعتماد مردم و رهبری است.
"علی اکبر اکبری" به همراه معاون سیاسی و بخشدار مرکزی شهرستان با حضور در ستاد انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی ضمن تبریک انتصاب سرهنگ "سعید حاجی آبادی"، از پلیس به عنوان سازمانی یاد کرد که مردم از بدو تولد تا زمان مرگ به گونه ای با آن سروکار دارند.
وی به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اشاره و خاطرنشان کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی، پروژه های عمرانی و سرمایه های اقتصادی نیز اگر بخواهیم موفق باشیم باید امنیت در جامعه حکم فرما باشد و پلیس نقشی مستقیم در اقتصاد مقاومتی نیز دارد.
رئیس شورای تامین ثلاث باباجانی، امنیت این شهرستان را بسیار خوب دانست و گفت: بالاترین رمز این حالت مطلوب، حضور پررنگ نیروی همیشه سربلند انتظامی در عرصه های متفاوت اجتماعی است.
در این دیدار سرهنگ " سعید حاجی آبادی" فرمانده انتظامی شهرستان ضمن تشکر از حضور فرماندار، ایجاد امنیت را جز وظایف ذاتی نیروی انتظامی دانست که تامین آن منوط به تعامل تمامی دستگاه ها با نیروهای نظامی و انتظامی منطقه است، که در این راستا فرمانداری نقش بسیار مهم و بسزایی را ایفا می کند.
این مقام انتظامی در پایان ابراز امیدواری کرد که با همکاری و تعامل سازنده با سایر ارگان های سطح شهرستان بتوانیم در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشته و به منویات مقام عظمای ولایت لبیک گوییم.

تلاش روحانی برای پاسخ به اعتماد مردم و رهبری
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات