طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
نیروی انسانی توانمند سرمایه است

نیروی انسانی توانمند سرمایه است

نیروی انسانی ثروت واقعی هر کشور

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: تحول در ساختار اداری با تربیت نیروی انسانی توانمند و ارائه آموزش های علمی به پرسنل حاصل می شود.

توانمند, سرمایه, نیروی انسانی, نیروی انسانی توانمند سرمایه

توانمند, سرمایه, نیروی انسانی, کرمانشاه
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛رضا رحیمی افزود: عزت و آبروز امروز ایران اسلامی بواسطه ایثارگری ها و فداکارهای رزمندگان اسلام در طول 8 سال دفاع مقدس حاصل شده لذا همه وظیفه داریم که که در راستای حفظ میراث ارزشمند سال های دفاع مقدس کوشش نمائیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تربیت و آموزش نیروی انسانی را مولفه ای بسیار مهم برای تحول و پویایی در ساختار اداری عنوان کرد و افزود : وظیفه مدیران توانمند سازی و ارتقای زمینه های فکری پرسنل با ارائه آموزش های راهبردی و علمی است.

رحیمی ادامه داد:سرمایه های موجود در سازمان ها، ساختمان و توسعه فیزیکی مراکز اداری نیست بلکه نیروی انسانی توانمند و آموزش دیده سرمایه یک مجموعه محسوب می شود که با فکر، توان و تلاش خود می تواند موجبات پویایی و بالندگی سازمان مرتبط خود را که در توسعه جامعه نیز موثر است، فراهم آورد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: با ارائه آموزش های مستمر و اثربخش قادر خواهیم بود که ضمن کادر سازی، بهترین و کارآمدترین مدیران را برای آینده تربیت کنیم.

رحیمی گفت:انتظار داریم که در بحث تبدیل نیروی انسانی به سرمایه انسانی یک کار ماندگار و اثربخش صورت گیرد تا برای سالیان سال مورد توجه باشد.

رسالت فنی و حرفه ای توانمند سازی نیروی مهارتی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات