طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریهجو اکشن های هالیوودی به سبک «کی و پیل»

هجو اکشن های هالیوودی به سبک «کی و پیل»

فیلم چپ کردن وحشتناک یِک خودرو بِه سبک فیلم هایِ هالیوودی

«کی و پیل» در دو سه سال اخیر یکی از پدیده های شبکه ی کمدی سنترال بوده که کمدین های اصلی اش یعنی مایکل کیگان کی و جردن پیل تبدیل شده اند به ستاره. دو کمدین پرکاری که این روزها در خیلی از پروژه ها حضور دارند.

مجله دنیای تصویر: «کی و پیل» در دو سه سال اخیر یکی از پدیده های شبکه ی کمدی سنترال بوده که کمدین های اصلی اش یعنی مایکل کیگان کی و جردن پیل تبدیل شده اند به ستاره. دو کمدین پرکاری که این روزها در خیلی از پروژه ها حضور دارند.

سینمای هالیوود, بازیگران هالیوود, سینمای جهان, هجو اکشن هالیوودی سبک کی پیل

سینمای هالیوود, بازیگران هالیوود, سینمای جهان


جایزه بهترین کمدی ترکیبی برای «کی و پیل» یکی از سورپرایزهای امی امسال بود که انتخاب های جذاب کم نداشت. یکی از عناصر اصلی این شوی کمدی هجو فیلم ها و کلیشه های سینمایی است. از اکشن های دهه نودی گرفته تا فیلم های مارتین اسکورسیزی و حتی «مظنونین همیشگی».

«کی و پیل خیلی شبیه کمدی های معروف تلویزیونی نیست. برخلاف آیتم های شنبه شب زنده (Saturday Night Live) که فضایی تلویزیونی و مینیمال دارد، اینجا همه چیز کاملا سینمایی برگزار می شود. مثلا در آیتمی قرار است که با سبک بصری اکشن های جان وو شوخی شود؛ از فیلتر عکس گرفته تا تعدد نماهای اسلوموشن، همه چیز مو به مو سر جایش است و در همان چند دقیقه، پشت سر هم کلی حادثه ی ریز و درشت اتفاق می افتد. یا کی و پیل اگرچه شوخی های بزرگسالانه کم ندارد، چه در کلام و چه در نمایش، افراط نمی کند. هم چنین سعی شده تا در عین هوشمندانه بودن، شوخی ها روشنفکرانه و خاص پسند از آب در نیاید، به ویژه در شوخی با موضوعات اجتماعی.»

رنگ موی تابستان 2016، به سبک هالیوودی ها
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات