طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
هراس کشورهای استکباری از اقتدار امروز نیروهای مسلح ایران

هراس کشورهای استکباری از اقتدار امروز نیروهای مسلح ایران

مراسم رژه نیروهای مسلح امروز برگزار می شود

استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل از اقتدار دفاعی ایران اسلامی هراس برداشته است.

ساری, استکبار جهانی, هراس افکنان, هراس کشورهای استکباری اقتدار امروز نیروهای مسلح ایران

ساری, استکبار جهانی, هراس افکنان, اقتدار نظامی
به نقل از خبرنگار از ، حجت الاسلام محمد قاسمی ، امام جمعه موقت ساری امروز در خطبه های نماز جمعه مرکز استان با گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت: بیداری اسلامی ایجاد شده در کشورهای اسلامی به برکت الگوگیری جبهه مقاومت از ارزش های دفاع مقدس بوده است.

وی با اشاره به رژه غرور آفرین نیروهای مسلح ایران اسلامی در 31 شهریور امسال، افزود: ایران اسلامی در حفظ امنیت کشورهای منطقه تاثیرگذار شده است.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه نقش مازندران در عملیات های متعدد دفاع مقدس باید برای آیندگان تبیین شود، گفت : دستاوردهای دفاع مقدس نباید دستاویز اهداف و مطامع شخصی یا گروهی افراد خاصی در جامعه شود.

حجت الاسلام محمد قاسمی افزود: امیدواریم بتوانیم با تاسی از منش دفاع مقدس بزودی داعشیان و استکبار را از منطقه بیرون برانیم.

وی با بیان اینکه سرلشکر سلیمانی نمادی از مقاومت و پایمردی در مقابل استکبار جهانی است، گفت: اکنون پیام دفاع مقدس از کشورهای عربی به اروپایی و آسیایی نشر یافته است.

امام جمعه موقت ساری با تاکید بر برخورد جدی دولت با پدیده گرانی، افزود: مناسب نیست در جامعه اسلامی ایران، جوانان آن برای کسب اشتغال و بیکاری نگران باشند.

بازدید هیئت نظامی ارتش ایتالیا از نیروهای مسلح ایران
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات