طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
هشتمین سرشماری نفوس و مسکن

هشتمین سرشماری نفوس و مسکن

هشتمین سرشماری نفوس و مسکن در استان اصفهان شروع می شود

سرپرستان خانوارها برای کمپانی در این سرشماری آمادگی لازم را داشته باشند

نفوس, سرپرست, امار, هشتمین سرشماری نفوس مسکن

نفوس, سرپرست, امار, ایلام, مسکن, هشتمین
به نقل از گروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛ معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه و قائم مقام ستاد اجرایی هشتمین دوره سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان گفت: در هشتمین دوره سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال 95 علاوه بر مراجعه حضوری از روش نوین سرشماری اینترنتی نیز استفاده می شود.

زهره سادات حائری افزود : سرشماری اینترنتی در استان از 3 تا 24 مهرماه همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

وی تاکید کرد: کار این سامانه بدون سختی و پیچیدگی است و تمامی افرادیکه به اینترنت دسترسی دارند می توانند به صورت اینترنتی در سرشماری کمپانی کنند.

وی اظهار کرد: سرپرستان خانوارها باید کد پستی منزل خود را که در قبوض تلفن همراه یا ثابت درج شده است و همچنین کد ملی تمامی اعضای خانواده را در دسترس داشته باشند.

حائری گفت: در این سامانه اطلاعات مربوط به نام و نام خانوادگی، شماره ملی، تابعیت، بستگی با سرپرست خانوار، جنس، تاریخ تولد، سن، دین، وضع اقامت، وضع تحصیل و سواد، وضع زناشویی، وضع باروری زنان و نوع پوشش بیمه ای برای تمامی اعضای خانواده درج شود.

وی یادآور شد: بعد از درج اطلاعات کد اماری توسط سامانه در اختیار افراد قرار می گیرد که باید در زمان سرشماری حضوری که از 25 مهرماه تا 25 آبانماه انجام می شود به ماموران سرشماری تحویل داده شود.

انتهای پیام/

٢٥ مهر اغاز هشتمین سرشماری نفوس و مسکن در خراسان رضوی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات