طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
هشدار ها و توصیه های پلیس در آستانه بازگشایی مدارس

هشدار ها و توصیه های پلیس در آستانه بازگشایی مدارس

لزوم همکاری مردم با پلیس در آستانه بازگشایی مدارس

در آستانه بازگشایی مدارس پلیس جهرم هشدار ها و توصیه هایی به شهروندان داد.

جهرم, بازگشایی مدارس, پلیس جهرم, هشدار توصیه پلیس آستانه بازگشایی مدارس

جهرم, بازگشایی مدارس, پلیس جهرم, هشدار و توصیه, فارس
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ انصاری فرمانده انتظامی شهرستان جهرم گفت: والدینی که برای خرید مایحتاج فرزندانشان روز های پایانی شهریور ماه را انتخاب می کنند، باید مراقب فرزندان خود هنگام خرید در معابر عمومی باشند و از رها کردن آن ها اجتناب کنند.
انصاری افزود: لازم است شهروندان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده تا در معابر مرکزی و بازار، امکان رفت و آمد روان برای شهروندان به وجود آید.
وی خطاب به والدین ادامه داد: قبل از آغاز سال تحصیلی نسبت به تعیین سرویس مناسب مدرسه با هماهنگی مدیران مدارس اقدام و در صورتی که روز های اول، قصد ایاب و ذهاب فرزندان خود به مدارس را دارید، رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی را با جدیت انجام، تا شادی فرزندان و دیگر شهروندان به تلخیمنجر نشود.
انصاری تاکید کرد: دقایقی زودتر از منزل برای عزیمت به مدرسه خارج شوید تا مجبور به رانندگی با سرعت و انحراف و انسداد مسیر سایرین نشوید و همچنین قبل از سوار شدن، از حالت فنی وسیله نقلیه خود به ویژه سوخت، ترمز و غیره اطمینان کامل حاصل کنید.
سرهنگ انصاری تصریح کرد: هنگام تعطیلی مدارس، از توقف دوبله و چند لایه در مقابل مدارس اجتناب کنید تا مشکلات عبور و مرور معابر فوق برای سایر شهروندان بوجود نیاید و توجه داشته باشید هرگونه اعمال خلاف مقررات شما والدین عزیز و رانندگان سرویس مدارس، موجب بد آموزی و عدم پایبندی دانش آموزان به قوانین و مقررات می شود.
فرمانده انتظامی شهرستان جهرم ادامه داد: همکاری لازم را با مأموران راهنمائی و رانندگی مستقر در تقاطع ها و میادین، مقابل مدارس، گشتی ها و غیره برای داشتن رفت و آمد سالم و امن داشته باشید.
وی با بیان اینکه شهروندان، در استفاده ایمن از سرویس مدارس، فرزندان خود را مورد آموزش لازم قرار دهند از والدین خواست: ازحمل وسایل با ارزش توسط فرزندان مثل طلاجات، تبلت و لب تاپ و غیره به دلیل احتمال سرقت توسط افراد سودجو، خودداری کنند.

طرح ویژه پلیس در آستانه بازگشایی مدارس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات