طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
هشدار پلیس فارس به متخلفان برگزاری جشن ها ی عروسی

هشدار پلیس فارس به متخلفان برگزاری جشن ها ی عروسی

برگزاری نوزدهمین جشنواره قصه گویی در فارس

در اجرای طرح ساماندهی و نظارت بر مراکز برگزارکننده جشن های عروسی و جلوگیری از مظاهر علنی فساد، پلیس فارس اطلاعیه ای صادر کرد.

هشدار پلیس, عروسی, متخلفان, هشدار پلیس فارس متخلفان برگزاری جشن عروسی

هشدار پلیس, عروسی, متخلفان, فارس, برگزاری جشن ها
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ متن اطلاعیه پلیس فتا استان فارس بدین شرح است:
1-آرایشگران زنانه و مردانه حداکثر تا ساعت 18 مجاز به ارایه خدمات به عروس و داماد می باشند و در این ساعت عروس و داماد باید ترخیص و از آرایشگاه خارج شوند.

2- عکاسان و فیلمبرداران حداکثر تا ساعت 20 مجاز به ارایه خدمات به عروس و داماد می باشند و در این ساعت باید عکاسی و فیلمبرداری اتمام و عروس و داماد وارد تالار و باغ مجالس شوند.

3- تالار ها و باغات و تشریفات مجالس حداکثر تا ساعت 24 مجاز به فعالیت و ارایه خدمات به جشن ها می باشند و در این ساعت باید جشن به پایان رسیده و مهمانان و عروس و داماد از باغ خارج شوند.

4-از راه اندازی کاروان عروسی و بروز مشکلات ترافیکی و آلودگی صوتی توسط صاحبان عروسی در شهر خودداری شود.
5- شهروندان گرامی از برگزاری هرگونه جشن و عروسی در باغات شخصی و فاقد مجوز که باعث بروز مشکل برای خانواده ها می شود خودداری کنند.
6-ارایه هرگونه خدمات و برگزاری مجالس خلاف عرف و شرع و قانون توسط برگزارکنندگان جشن ها (ردیف 1.2.3) به هر عذر و بهانه ممنوع است و در صورت عدم رعایت موارد فوق توسط اداره نظارت بر اماکن عمومی از فعالیت آن ها پیشگیری و به مراجع قضایی معرفی می شوند.

7- واحد های صنفی رستوران و چایخانه ها نیز موظف به رعایت ساعت کاری (حداکثر 24 ) و اخذ مجوز جهت موسیقی زنده از اداره ارشاد اسلامی و رعایت شئونات اسلامی و ضوابط انتظامی و مقررات می باشند و در صورت عدم رعایت وفق بند 5 اقدام می شود.

برگزاری اولین جشنواره زیبایی اسبان ایران زمین به میزبانی فارس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات