طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ شهادت

هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ شهادت

ترویج فرهنگ شهادت با برنامه های دفاع مقدس

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای انتقال و ترویج فرهنگ جهاد و شهادت است.

سپاه, ترویج, لرستان, هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی ترویج فرهنگ شهادت

سپاه, ترویج, لرستان, هفته دفاع مقدس, فرصت
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ علی حسین پازدار در جمع خبرنگاران در تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس در واقع با هدف تجلیل و تکریم از مقام والای شهیدان است. هفته دفاع مقدس گرامیداشت و ادای احترام در مقابل کسانی است که با نثارجان و مال خود به دفاع ازدین و انقلاب پرداخته اند.

وی با بیان اینکه این هفته فرصت مناسبی برای انتقال و ترویج فرهنگ جهاد، شهادت و استقامت به نسل جوان جامعه و مرور مجاهدت رزمندگان اسلام است، افزود: سپاه حضرت ابوالفضل(ع) با توکل بر خدا در هفته دفاع مقدس برنامه های متنوعی را تدارک دیده که هم زمان باسراسر کشور اجرا خواهد شد.

پازدار اضافه کرد: برنامه های هفته دفاع مقدس در نظر مخاطب در سه سطح اجرا می شود که بخشی از برنامه ها برای عموم بسیجیان و رزمندگان دفاع مقدس پیش بینی شده است و بخشی برای اقشار متفاوت بسیج (پزشکان، هنرمندان، طلاب، دانشجویان و....) و بخشی دیگر نیز برای عموم مردم تدارک دیده شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) افزود: یکی از مهترین برنامه های هفته دفاع مقدس، بازسازی عملیات کربلای ۲ و برپایی نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در شهرستان کوهدشت است.

بازدار در ادامه رژه مقتدرانه سپاهیان، بسیجیان و سربازان نیرو های مسلح در مرکز لرستان و شهرستان بروجرد، دیدار فرماندهان و مسئولین سپاه با ائمه جمعه سراسر استان، غبار رویی مزار مطهر شهدای گمنام با حضور پاسدران و بسیجیان، دیدار با خانواده های شهدا، کمپانی پاسدران و بسیجیان در نماز جمعه سراسر استان و سخنرانی فرماندهان و مسئولین سپاه قبل از خطبه های نمازجمعه و هچنین ارائه عملکرد سپاه در حوزه های متفاوت را از برنامه های هفته دفاع مقدس در استان برشمرد.

وی با یادآوری اینکه هم زمان با سراسر کشور پیاده روی بزرگ خانوادگی دوم مهرماه در مرکز استان به میزبانی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) و دیگر شهرستان های استان برگزار خواهد شد، اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدای والامقام و تجلیل از خانواده گرانقدر شهدا، از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس است.

پازدار گفت: برگزاری مراسم شب شعر و خاطره با حضور پیشکسوتان دفاع مقدس، ویزیت رایگان بیماران توسط درمانگاه های سپاه، اهدا خون توسط پاسداران و بسیجیان، برگزاری مراسم تجلیل از سربازان در سطوح متفاوت سپاه، اعزام راویان دفاع مقدس جهت بیان خاطرات در سطح مدارس، دانشگاه ها و مساجد و همچنین برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیرو های مسلح در شهرهای مختلف، اعزام تیم های امدادی و درمانی، خدماتی به نقاط محروم از برنامه های هفته دفاع مقدس در لرستان است.

انتهای پیام/ا

فرهنگ جهاد و شهادت مهمترین اصل در دفاع مقدس است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات