طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
هفته گردشگری در کاشان

هفته گردشگری در کاشان

روستای مرق کاشان در اولویت طرح های گردشگری و بوم گردی

مسئول واحد گردشگری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان برنامه های گرامیداشت روز جهانی جهانگردی و هفته گردشگری را اعلام کرد.

برگزاری, هفته گردشگری, درکاشان, هفته گردشگری کاشان

برگزاری, هفته گردشگری, درکاشان

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حجت اله ناصحی پور گفت: "گردشگری برای همه ترویج دسترسی جهانی" شعار سازمان جهانی گردشگری برای روز جهانی گردشگری در سال 2016 است و پیرو آن "گردشگری برای همه، همه برای گردشگری " به عنوان شعار گردشگری ایران به مناسبت روز جهانی گردشگری در سال جاری انتخاب شده است.

وی افزود: افتتاح 2 واحد گردشگری، نصب بنر توسط بخشداری ها در مبادی ورودی روستاهای هدف گردشگری، برپایی نمایشگاه تصویر از آئین قالی شویان مشهد اردهال در باغ تاریخی فین، نمایشگاه نگارگری نور و نگاه در نگارخانه هتل سرای عامری ها، اهداء شاخه گل و بسته های گردشگری به خانواده هایی که در ساعات اولیه بازدید روز 6 مهر وارد شهرستان و اماکن تاریخی شاخص کاشان می شوند ازجمله برنامه های گرامیداشت هفته گردشگری در این شهرستان می باد.

مسئول واحد گردشگری اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان همچنین عقد تفاهم نامه با آگهی نامه ها و روزنامه های کاشان برای درج مجوز بهره برداری و پیشگیری از فعالیت افراد سودجو در ارائه خدمات به گردشگران و شهروندان را از دیگر برنامه های این گرامیداشت اعلام کرد.

ناصحی پور به برگزاری تورهای آشناسازی دانشجویان ورودی جدید و اساتادان دانشگاه های کاشان با آثار تاریخی شهرستان اشاره کرد و گفت: این تورها از 5 لغایت 9 مهر سال جاری برای بازدید از جاذبه های شاخص گردشگری شهرستان کاشان از جمله مجموعه جهانی باغ تاریخی فین، خانه های تاریخی بروجردی، طباطبایی، عباسیان، محوطه باستانی سیلک و بازدید از موزه ملی کاشان با همکاری انجمن صنفی راهنمایان گردشگری انجام می شود.

گفتنی است: کارگاه توجیهی زبان بدن و ارتباط موثر برای فعالان گردشگری در شهرستان با مدیریت حوزه شهرداری کاشان و خانه عمران با هدف تببین عناوین آداب معاشرت،تکنیک های مذاکره و بازاریابی و ارتباطات غیرکلامی در گردشگری در تاریخ دهم مهر برگزار می شود.
شروع پروازهای مشهد از فرودگاه کاشان در هفته آینده
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات