طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
همایش طرح مهر تحصیلی در ملایر

همایش طرح مهر تحصیلی در ملایر

شروع اجرای طرح مهر تحصیلی در مازندران

همایش طرح مهر تحصیلی با هدف انجام نیات واقفین خیر اندیش و کمک به دانش آموزان بی بضاعت در آستانه سال تحصیلی جدیددر ملایر برگزار شد .

ملایر, طرح مهر, واقفین, همایش طرح مهر تحصیلی ملایر

ملایر, طرح مهر, واقفین, همایش
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان در این مراسم گفت: طرح مهر تحصیلی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 700میلیون ریال از محل موقوفات استان همزمان با سراسر کشور برگزار شد و امسال چهارمین سال اجرای این طرح دراستان همدان است.

حجت الاسلام کاروند افزود :4000دانش آموزنیازمند استان در راستای اجرای نیات واقفان همزمان با آغاز سال تحصیلی از بسته های مهر تحصیلی بهره مند می شوند .

وی گفت : طرح مهر تحصیلی در شهرستان های همدان ،ملایر ، اسد آباد ،نهاوند و تویسرکان اجرا و بیش از چهار هزار بسته خریداری شده در بین دانش آموزان نیازمند این شهرستان ها توزیع می شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان با بیان اینکه یک میلیارد و 600 میلیون ریال از اعتبار این طرح از موقوفات سیف الدوله ملایر تأمین شده است تصریح کرد: این بسته های تحصیلی ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم تهیه شده و شامل کیف و اقلام لوازم التحریر مورد نیاز یک سال این دانش آموزان است .

حجت الاسلام کاروند تصریح کرد : همدان پس از استان تهران دومین استان کشور است که در طرح مهر تحصیلی از محل موقوفه های واقفان خیراندیش بیشترین هزینه را داشته است.

رضایی معاون استاندار و فرماندار ملایر هم با بیان اینکه شهرستان ملایر یکی از شهر هایی است که دارای واقفین و خیران بزرگ و بنام در استان است گفت: امروز به برکت وجود کمیته امداد امام (ره)و حمایت های این نهاد دیگر نگران این نیستیم که در آستانه بازگشایی مدارس /دانش آموزان بی بضاعت ، نیازمند لوازم التحریر و مایحتاج اولیه مدرسه و البسه باشند .


دانش آموزان نیازمند زیر چتر طرح مهر تحصیلی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات