طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
همزمان با سراسر کشور گلزار شهدای فارس گلباران شد

همزمان با سراسر کشور گلزار شهدای فارس گلباران شد

اغاز برگزاری کنکور سراسری 95 همزمان با سراسر کشور

به مناسبت هفته دفاع مقدس در مراسمی همزمان با سراسر کشور یک هزار و 281 گلزار شهدای استان فارس گلباران و عطرافشانی شد.

گلزار شهدا, کشور, گلباران شد, همزمان سراسر کشور گلزار شهدای فارس گلباران

گلزار شهدا, کشور, گلباران شد, همزمان با سراسر, فارس
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ به رسم ادب و احترام همیشه پنجشنبه ها به زیارت قبور مطهر شهیدان میرویم، آنان که با خون سرخ شان به ما درس گذشت و ایثار آموختند.
دومین روز از هفته دفاع مقدس نیز وعدگاهی شد تا خیل عاشقان از سراسر کشور به کلاس درس عشق رفته و با شهدا و آموزگاران عشق ، عهد و میثاقی دوباره بندند.
امروز گلزار شهدا حال و هوایی دیگر داشت مادران شهدا با فرزندانشان آهسته نجوا میکردند و به جای فرزند خود، قبور مطهر آنها را نوازش میکردند.
زیارت و گلباران قبور مطهر شهدا، تنها بهانه بود، هرکسی به طریقی میکوشید تا از این کلاس درس معرفت، بهره ای ببرد.
این مراسم در شیراز به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و با حضور گسترده خانواده معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران سرافراز و مسئولین استانی و نیروهای نظامی و انتظامی و اقشار متفاوت مردم با شکوهی خاص برگزار شد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در این مراسم ضمن بزرگداشت مقام شامخ شهدای والامقام، با اشاره به اینکه استان فارس در دوران دفاع مقدس حدود 15 هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی نموده است خاطرنشان کرد: از این تعداد شهدا 4 هزار و 400 شهید متعلق به شهر شیراز است.
رجبعلی راهی همچنین افزود: وجود 39 هزار جانباز، 2 هزار و 200 آزاده، 627 خانواده بالای 2 شهیدی، 640 جانباز 70 درصد به بالا و 158 بانوی شهیده در استان نشان از ولایتمردی و پایمردی مردم شهیدپرور فارس است.

رژه نیروهای مسلح همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات