طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیهمیشه آنلاین بودن نشانه چیست؟

همیشه آنلاین بودن نشانه چیست؟

با این خودروها همیشه آنلاین باشید

برخی کاربران همیشه در فضای مجازی آنلاین هستند که این عمل از نظر روانپزشکان گویای حقیقتی پنهان است.

علایم خشم و افسردگی, اعتیاد به اینترنت, بیماری روانی, همیشه آنلاین بودن نشانه

علایم خشم و افسردگی, اعتیاد به اینترنت, بیماری روانی, خشم, شبکه های اجتماعی, فضای مجازی, چه چیزی افسردگی را تشدید می کند, آنلاین, افسردگی
به نقل از خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محققان از نتایج مطالعه جدیدی خبر دادند که حکایت از مشکلات جدی روانی برخی کاربران فضای مجازی دارد.


محققان بر این باورند که اعتیاد به فضای مجازی و آنلاین بودن مداوم افسردگی، خشم، بی برنامه گی و کم دقتی را در کاربران جوان افزایش می دهد. با این حال، کارشناسان هشدار می دهند که هنوز اتصال 24 ساعته به اینترنت از نظر اجتماعی قابل قبول است.

آنچه که از نتیجه این تحقیق بر می آید مراقبت بیشتر از رفتار آنلاین نوجوانان و جوانان و نیز کنترل ساعات استفاد از فضای مجازی است.
به منظور دستیابی به نتایج این مطالعه یک تیم روانپزشکی 254 دانشجوی سال اول را در دانشگاه McMaster در آنتاریو کانادا با استفاده از ابزاری به نام ITA یا تست اعتیاد اینترنتی که در سال 1998 طراحی شد، مورد بررسی و مطالعه قرار دادند.

از بین کمپانی کنندگان این مطالعه، 33 نفر معتاد و 107 نفر دیگر به نوعی اختلال اوتیسم مبتلا بودند.در واقع معتادان اینترنتی و کسانی که از این اختلال اوتیسمی رنج می برند، نمی توانند خودشان را از فضای مجازی رهایی دهند و مدام درگیر شبکه های اجتماعی، پیام دادن به دوستان و تماشای آنلاین فیلم هستند.

اینگونه افراد کارهای روزمره خود را با مشقت انجام داده و به شدت افسرده می شوند، همچنین آن ها تمرکز نداشته و نمی توانند زمان خود را تنظیم کنند.12 علامتی که نشانه در خطر بودن سلامتی شماست
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات