طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیهنوز رقابت نزدیک همیلتون و روزبرگ را ندیده ایم

هنوز رقابت نزدیک همیلتون و روزبرگ را ندیده ایم

عکس های مادر بی خانمان ستاره المپیک رقابت پسرش را از نزدیک دید

اسطوره فرمول یک در خصوص رقابت نزدیک همیلتون و روزبرگ صحبت کرده است.

طرفداری: قهرمان چهار دوره فرمول یک، آلن پراست معتقد است نیکو روزبرگ با قهرمانی در سنگاپور، پاسخ منتقدینش را به خوبی داده است. 


به نقل از ESPN، نیکو روزرگ در رقابتی تنگاتنگ با دنیل ریکیاردو توانست مقام اول گرندپری سنگاپور را به دست بیاورد و لوئیس همیلتون را با هشت امتیاز اختلاف پشت سر بگذارد. 


با وجود این که بعضی ها در خصوص ماهیت پیروزی های روزبرگ در این فصل شک و تردید دارند، اما پراست معتقد است مرد آلمانی با پیروزی در سنگاپور ثابت کرده که می تواند تحت فشارها به خوبی برنده باشد:


نیکو یک آخر هفته بسیار خوب را با کسب مقام اول در تعیین خط شنبه شروع کرد و روندخوب خود را با عملکردی بدون اشکال در مسابقه یکشنبه نیز ادامه داد. شما می توانستید متوجه شوید که او تمام آخر هفته را به خوبی در کنترل خود دارد. در حالی که همیلتون این گونه نبود. او عملکرد خوبی نداشت و کمی متزلزل نشان داد. روزبرگ با اقتدار قهرمان شد اما همچنان مجبور بود تا برای آن بجنگد. چیزی که مدتی برای او پیش نیامده بود. 


رقابت بین دو راننده مرسدس برای قهرمانی شدت گرفته است و گرندپری باکو آخرین جایی بود که یکی از این دو راننده (روزبرگ و همیلتون) به طور متوالی قهرمان نشده است. آلن پراست باور دارد قهرمانی یکی از این دو به جزئیات کوچکی بستگی دارد:


می توانید ببینید که گاهی زمان یکی از رانندگان مرسدس است و گاهی دیگری. وقتی یکی خوب عمل می کند به نظر می رسد که راننده دیگر کمی خارج از فرم است. هنوز ندیده ایم که در مسابقه ای پا به پای هم رقابت کنند اما فکر می کنم این اتفاق پیش از پایان فصل رخ می دهد. قهرمانی به جزئیات کوچکی مثل آغاز ها و یا فاصله انداختن بین خودروهای مرسدس توسط یک تیم دیگر بستگی دارد. یک جایگاه بالاتر یا پایین تر می تواند در نهایت تفاوت بزرگی رقم بزند. این یک مبارزه ذهنی نیز خواهد بود. 


این اسطوره فرمول یک در انتها گفت:


پیش از سنگاپور شما تصور می کردید که همیلتون دست بالاتر را دارد اما روزبرگ نشان داد که [این رقابت] می تواند بسیار سخت باشد.

هنوز بازی های یونایتد را ندیده ام | گواردیولا
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات