طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار گوناگونهوای روزهای آخر تابستان آرام است

هوای روزهای آخر تابستان آرام است

بارش باران در نخستین روزهای آخرین ماه تابستان فیلم

کارشناس سازمان هواشناسی گفت : هوا در تمامی نقاط کشور تا روز دوم مهرماه آرام است و پدیده خاصی پیش بینی نمی شود.


سازمان هواشناسی

خبرگزاری میزان: کارشناس سازمان هواشناسی گفت : هوا در تمامی نقاط کشور تا روز دوم مهرماه آرام است و پدیده خاصی پیش بینی نمی شود.

مرتضی ضرابی با اشاره به اینکه هوای کشور در روزهای پایانی هفته آرام است، گفت: با وجود این هوای آرام فقط انتظار داریم در نقاط شرق و جنوب کشور درساعات بعدازظهر با رشد ابرها و رگبار و رعد و برق روبرو شویم.

وی گفت: در نقاط مرتفع خراسان جنوبی، بخش های جنوب سیستان وبلوچستان، ارتفاعات کرمان و شمال و شرق هرمزگان بعدازظهر امروز شرایط مناسبی برای رشد ابرها و رگبار و رعد و برق مهیا است.

ضرابی با اشاره به بارندگی ها دو سه روز اخیر در شمال کشور افزود: در روزهای آینده هوا در شمال کشور خوب خواهد بود و فقط قدری در میزان دمای هوا در شهرهای ساحلی دریای خزر در روزهای باقیمانده تا جمعه افزوده خواهد شد.

وی گفت: پیش بینی می شود از روز جمعه با شمالی شدن سوی جریانات هوا، از میزان دما در استان های ساحلی دریای خزر بین 5 تا 10 درجه کاسته شود.

کارشناس هواشناسی افزود: بارش ها نیز به تدریج از روز جمعه در استان های ساحلی دریای خزر شروع می شود. ضمن آنکه در یکی و دو روز آینده پدیده غالب در کشور عمدتا وزش باد خواهد بود.

ضرابی درباره نقاطی که با پدیده وزش باد روبرو خواهند بود تصریح کرد: وزش باد به ویژه برای بخش هایی از خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان روی می دهد.

وی درباره هوای تهران نیز گفت: پیش بینی می شود هوای تهران امروز صاف و آفتابی باشد و در گرمترین ساعات دمای تهران به 31 درجه بالای صفر برسد.

برنامه گالری های تهران در روزهای آخر تابستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات