طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
۵۲ هزار واحد آموزشی آماده استقبال ازیک میلیون و ۴۰۰ هزار نوآموز

۵۲ هزار واحد آموزشی آماده استقبال ازیک میلیون و ۴۰۰ هزار نوآموز

افزایش مداوم شمار زوار / کربلا آماده استقبال از زائران حسینی می شود

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در کاشان گفت: یک میلیون و ۴۰۰ هزار نوآموز در ۵۲ هزار واحد آموزشی مشغول به تحصیل می شوند.

اصفهان, جشن شکوفه ها, کاشان, واحد آموزشی آماده استقبال ازیک میلیون نوآموز

اصفهان, جشن شکوفه ها, کاشان, مراسم
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،محمد دیمه ور در مراسم جشن شکوفه ها در مدرسه عزیزی کاشان ضمن تبریک به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید اظهار داشت: یک میلیون و چهارصد هزار نوآموز در 52 هزار واحد آموزشی مشغول به تحصیل می شوند.

وی افزود: 750 هزار نوآموز در مراکز پیش دبستانی تحت آموزش قرار می گیرند که این خود نشان دهنده پوشش 85 درصدی است در حالی که در سال 92 این رقم به 38 درصد می رسید.

محمد خدمتی اظهار داشت: در سال تحصیلی جدید شش هزار کلاس اولی در کاشان ورودشان به مدرسه را جشن می گیرند و همچنین چهار هزار و پانصد نوآموز در مراکز پیش دبستانی تحت پوشش آموزشی قرار می گیرند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان کاشان افزود: در سال جاری 55 هزار دانش آموز در کاشان در 330 واحد آموزشی مشغول به تحصیل می شوند.

گفتنی است جشن صدسالگی آموزش و پرورش کاشان با حضور مسئولان منطقه و کشور با حضور کلاس اولی ها از تمامی مدارس ابتدایی کاشان در سالن رضوی که با اجرای سرود از مدرسه پیله وریان کاشان و تئاتر همراه بود برگزار شد. همچنین نخستین خانه ورزش برای اولین بار در کاشان با حضور معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش افتتاح شد.
استقبال خانوم روستایی از کارگاه های آموزشی طبخ آبزیان در طارم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات