طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
هشت واحد فعال تولیدکننده پلی اتیلن در کرمانشاه

هشت واحد فعال تولیدکننده پلی اتیلن در کرمانشاه

حدود پنج واحد صنعتی تولید لبنیات دَر کرمانشاه فعال هستند

واحدهای تولیدی کرمانشاه ظرفیت تولید سالانه 30 هزار تن لوله پلی اتیلن را دارند.

پلی اتیلن, تولید کننده, کرمانشاه, واحد فعال تولیدکننده پلی اتیلن کرمانشاه

پلی اتیلن, تولید کننده, کرمانشاه, هشت واحد

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه گفت: واحدهای تولیدی کرمانشاه ظرفیت تولید سالانه 30 هزار تن لوله پلی اتیلن را دارند.

نعمت اله حقیقی با اشاره به وجود 13 واحد تولیدکننده پلی اتیلن در کرمانشاه ادامه داد: از این تعداد سه واحد نیمه فعال و دو واحد راکد و هشت واحد دیگر فعال هستند.

وی افزود: این واحدها توان تامین نیازهای استان را دارند، اما باید حمایت شوند. برای مثال کمپانی های آب و فاضلاب شهری و روستایی و یا کمپانی آب منطقه ای و جهاد کشاورزی برای امور خود از این واحدها خرید کنند.

در ادامه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه نیز با اشاره به نیاز استان به لوله پلی اتیلن، از واحدهای تولیدی این بخش خواست بر اساس نیازی که استان با توجه به اجرای پروژه های کشاورزی و سامانه گرمسیری دارد خود را به استانداردهای درجه بالاتر برسانند.

خسرو شهبازی افزود: مشکلی دیگری که وجود دارد این است که قیمتی که واحدهای تولیدی استان در مناقصات می دهند گاهی از سایر استان ها بالاتر است و پیمانکاران نیز قیمت پایین را ترجیح می دهند.

وی یادآوری کرد: با این وجود حدود 72 درصد خریدی که ما در این بخش انجام دادیم از تولیدات داخل استان و 28 درصد از تولیدات خارج استان بوده که از این 28 درصد نیز سهم قابل توجه مربوط به استان کردستان است.

به گفته این مسئول، خرید لوله های پلی اتیلن یا از سوی کشاورزان و یا پیمانکاران صورت می گیرد.


35 واحد صنایع تبدیلی کشاورزی فعال می شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات