طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعی2هزار و 654 واحد مشاغل صنعتی به مجتمع های صنفی منتقل شدند

2هزار و 654 واحد مشاغل صنعتی به مجتمع های صنفی منتقل شدند

فعالیت 618 واحد صنعتی، تولیدی و صنفی در شهرک صنعتی زاهدان

رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به 2 هزار و 394 مشاغل انتقال یافته به شهرک های صنعتی، افزود: در حال حاضر 2 هزار و 654 واحد مشاغل صنعتی به مجتمع های صنفی خدماتی انتقال یافته اند.

مجتمع های صنفی, شورای شهر تهران, خیابان ناصرخسرو, واحد مشاغل صنعتی مجتمع صنفی منتقل

مجتمع های صنفی, شورای شهر تهران, خیابان ناصرخسرو, مشاغل صنعتی
محمد حقانی رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران در مصاحبه با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اقدامات شاخص انجام شده در راستای انتقال صنایع و مشاغل مزاحم شهر تهران، اظهار داشت: نظارت و پیگیری موضوع انتقال و هدایت صنایع و مشاغل مشمول طرح انتقال به شهرک های صنعتی و مجتمع های صنفی و خدماتی، جزء اقدامات انجام شده این کمپانی محسوب می شود.

وی با اشاره به 2 هزار و 394 مشاغل انتقال یافته به شهرک های صنعتی، افزود: در حال حاضر 2هزار و 654 واحد مشاغل صنعتی به مجتمع های صنفی خدماتی انتقال یافته اند.

رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه امروزه 500 واحد آهن فروشان از منطقه 12 به مجتمع آهنکاران انتقال یافته اند، تصریح کرد: همچنین480 واحد چوب فروشان از منطقه 12 به مجتمع خاوران منتقل شدند.

حقانی با اشاره به انتقال 300 گاراژ و نمایشگاه های خودروهای سنگین از منطقه 11 و سایر نقاط به مجتمع نمایشگاهی خودروهای سنگین، افزود: طراحی و برنامه ریزی جهت انتقال مشاغل و صنوف مزاحم شهری در مجتمع ها تا 10 هزار واحد صنفی در دستور کار کمپانی صنایع و مشاغل شهر تهران قرار دارد.

وی به تحقق انتقال صنایع مشمول طرح انتقال بر اساس مصوبه هیات وزیران سال 1369 (صنایع چرم سازی، سالامبور، روده پاک کنی، صابون سازی) به شهرک صنعتی مصوب (چرم شهر) اشاره کرد و گفت: انتقال آهن فروشان منطقه 12 (خیابان مختاری) به مجتمع آهن مکان، تحقق پیدا می کند.

رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تحقق انتقال چوب فروشان منطقه 12 (پل چوبی) به شهرک صنفی خدماتی خاوران، تصریح کرد: انتقال پرنده فروشان منطقه 12 (محدوده مولوی) به بازار عرضه و فروش پرندگان زینتی منطقه 18 ، محقق می شود.

حقانی به تغییر حالت فروشندگان مواد شیمیایی در خیابان ناصر خسرو منطقه 12 و تخلیه کامل انبارها و پیگیری انتقال آنها به بازار کیمیا منطقه 15، اشاره کرد و گفت: پیگیری انتقال صنایع بزرگ مانند چیت سازی تهران (غیرفعال)، کارخانه ارج(غیر فعال) ریخته گری ایران خودرو انجام شده است.

وی با اشاره به پیگیری انتقال کارخانه روغن نباتی ناب و قو ، تصریح کرد: انتقال اوراقچی ها به مجتمع صنفی، انتقال سنگبری ها به شهرک صنعتی مصوب(شمس آباد)، انتقال مشاغل مزاحم و مشمول طرح انتقال به مجتمع ولی عصر(عج)، (تالاب بهرام) و مجتمع خاور شهر بر اساس مصوبات شورای اسلامی شهر تهران در حال پیگیری است.

رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه انتقال ضایعات فروشان منطقه 19 در دستور کار شهرداری تهران است، گفت: تفت دهندگان آجیل و خشکبار به شهرک صنعتی قرچک و همچنین واحدهای پوشاک منطقه 12 به خارج از شهر منتقل می شوند.

شناسنامه دار شدن 30 هزار واحد صنفی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات