طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنرینمایش در جشنواره فیلم های آسیایی / «والدرما» به رم رفت

نمایش در جشنواره فیلم های آسیایی / «والدرما» به رم رفت

معرفی داوران بخش مسابقه نمایشنامه نویسی جشنواره تئاتر فجر

فیلم «والدراما» به کارگردانی عباس امینی در بخش مسابقه هفدهمین جشنواره فیلم های آسیایی رم که از امروز 31 شهریور شروع می شود و تا 11 مهر ادامه دارد، حضور پیدا می کند.

عباس امینی, فیلم والدراما, جشنواره فیلم های آسیایی رم, والدرما رم رفت نمایش جشنواره آسیایی

عباس امینی, فیلم والدراما, جشنواره فیلم های آسیایی رم

به نقل از حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی فیلم «والدراما»، این فیلم اولین تجربه کارگردانی عباس امینی است و مجید برزگر تهیه کنندگی آن را به عهده داشته است.

بعد از نمایش این فیلم در شصت و ششمین جشنواره های بین المللی فیلم برلین، «والدراما» به جشنواره های متفاوت دیگری دعوت شد و در تازه ترین حضور بین المللی خود قرار است در بخش مسابقه هفدهمین جشنواره فیلم های آسیایی رم در کشور ایتالیا حضور داشته باشد.

جشنواره فیلم های آسیایی رم از امروز 31 شهریورماه شروع می شود و تا 11 مهرماه ادامه دارد و طبق جدول نمایش، فیلم «والدراما» در دو سانس در روزهای 3 و 4 مهرماه روی پرده می رود.

علاوه بر فیلم «وادراما» که در بخش مسابقه نمایش داده می شود، قرار است فیلم «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی نیز به عنوان فیلم افتتاحیه در این رویداد سینمایی نمایش داده شود.

فیلم «والدراما» درباره نوجوانی در آبادان است که به علت موهای فری که دارد به والدراما بازیکن فوتبال کلمبیایی شباهت دارد و به نام این بازیکن نیز معروف شده است. والدراما به دنبال گرفتن شناسنامه با نام واقعی خود است که بر اثر اتفاقی مجبور به ترک آبادان می شود و به تهران می رود و در این شهر درگیر ماجراهایی می شود.

مجید برزگر تهیه کننده فیلم «والدراما» پیش از این اعلام کرده بود که پروانه نمایش این فیلم صادر و مذاکرات اولیه برای اکران در گروه سینمایی «هنر و تجربه» نیز انجام شده است.

برگزاری هفدهمین جشنواره نمایش عروسکی در مشهد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات