طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برای وانت بارها بارنامه صادر می شود

برای وانت بارها بارنامه صادر می شود

صدور بارنامه بَرای صادرات محموله هایِ دامپزشکی

طرح سراسری دریافت بارنامه ویژه وانت بارهای حمل بار بین شهری از اول آبان اجرا می شود.

حمل بار بین شهری, دریافت بارنامه, شهرکرد, وانت بارها بارنامه صادر

حمل بار بین شهری, دریافت بارنامه, شهرکرد, وانت بار

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح سراسری دریافت بارنامه ویژه وانت بارهای حمل بار بین شهری از اول آبان ماه امسال خبر داد.

منوچهر سلمانزاده گفت: بر این اساس تمامی رانندگان وانت بار ملزم به دریافت بارنامه برای حمل بار در مسیرهای بین شهری و جاده ای هستند.

وی افزود: این طرح با هدف ایجاد نظم و ساماندهی در نحوه بهره برداری و تردد وانت بارها در جاده های برون شهری و ارتقای سطح ایمنی سفرهای جاده ای اجرا می شود و آمار دقیق وانت بارهای فعال در بخش حمل و نقل جاده ای را مشخص می کند.

سلمانزاده اضافه کرد: کمپانی های حمل و نقل بین شهری فعال کالا و دارای مجوز فعالیت از این اداره کل می توانند نسبت به صدور بارنامه برای رانندگان و وانت بارهای واجد شرایط با رعایت ضوابط اقدام کنند.

وی گفت: گذراندن دوره عمومی آموزش های حمل و نقل و برخورداری از حداقل مدرک تحصیلی پنجم ابتدایی و برای متقاضیانی که ظرف یک سال از ابتدای آغاز طرح ثبت نام کنند، ارائه گواهی تحصیلی پایین تر از پنجم ابتدایی یا نهضت سوادآموزی برای صدور مجوز رانندگی و فعالیت وانت بار لازم است.

اجرای طرح ایمن سازی تردد وانت بارها در کرمانشاه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات