طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
وجود بیش از 62 هزار مشترک پر مصرف در سطح استان زنجان

وجود بیش از 62 هزار مشترک پر مصرف در سطح استان زنجان

قطع آب مشترکین پر مصرف در گلستان

در سطح استان زنجان 62 هزار مشترک در قالب بالای 4 نفر خانوار بیش از 20 متر مکعب آب مصرف می کنند .

آب, مشترک, مشترک پر مصرف, وجود مشترک پر مصرف سطح استان زنجان

آب, مشترک, مشترک پر مصرف, زنجان
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛مهندس علی محمد نادرخانی معاون بهره برداری کمپانی آب و فاضلاب استان زنجان گفت : با توجه به برنامه ابلاغی کمپانی مهندسی ، مشترکینی که بیش از 20 متر مکعب در یک خانواده 4 نفره آب مصرف می کنند باید نسبت به اصلاح الگوی مصرف و کاهش مصرف خود اقدام کنند .
وی افزود : با توجه به اینکه در استان 62 هزار مشترک دارای مصرف بیش از 20 مکعب درماه (خانوار 4 نفره ) هستند کمپانی آبفای استان باید 10 درصد از این میزان را کاهش دهد که این میزان به 6 هزار و 200 مشترک برسد.
معاون بهره برداری کمپانی آب و فاضلاب استان زنجان در ادامه تصریح کرد : نصب تجهیزات و استفاده از سرشیرهای کاهنده ، سرشیرهای اهرمی ، پایش منطقه ای و استفاده از ظرفیت صداوسیما و تبلیغات جهت فرهنگسازی مصرف بهینه از جمله مهم ترین اقدامات کمپانی جهت کاهش مصرف است .
نادرخانی گفت : باتوجه به حالت سطح آب های زیرزمینی و کمبود آب ، اصلاح الگوی مصرف و کاهش هدر رفت آب در استان بسیج همگانی را می طلبد .
گفتنی است: که کنتورهای خراب و عدم قرائت نیز با میزان بالای 20 متر مکعب در ماه محاسبه می شود که این میزان نیز باید از امار کلی کاسته شود .

وجود 61نشریه در استان زنجان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات