طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیورود رئیس سازمان برنامه و بودجه به زاهدان

ورود رئیس سازمان برنامه و بودجه به زاهدان

انتصاب رئیس سازمان برنامه و بودجه اصفهان

دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه وارد زاهدان شد.

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،به نقل از روابط عمومی استانداری زاهدان، دکتر محمد باقر نوبخت جمعه شب در بدو ورود به زاهدان در فرودگاه بین المللی این شهر مورد استقبال استاندار،معاونان و مدیران دستگاه های اجرایی قرار گرفت.


دکتر نوبخت در سفر خود به استان با خانواده شهید غلامرضا سرگلزایی یکی از کارکنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی که در حادثه تاسوکی به شهادت رسیده بود، دیدار کرد.


در این دیدار از خدمت به خانواده شهدا و تکریم آنان به عنوان تنها کاری که می توان در قبال شهدا انجام داد یاد شد.دکترنوبخت زنگ مهر و مقاومت را در زاهدان به صدا در می آورد


با حضور دکتر نوبخت،معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ، دکتر بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش و مسئولان استانی ، ساعت 8 صبح شنبه 3 مهر 95 مراسم محوری زنگ مهر و مقاومت و افتتاح بزرگترین پروژه مدرسه سازی استان (مجتمع حیات طیبه )در محل این مجتمع برگزار می شود.


گفتنی است معاون رییس جمهور بعد از این راهی شهرستان سراوان خواهد شد.شهرستان زاهدان, محمد باقر نوبخت, برنامه و بودجه, ورود رئیس سازمان برنامه بودجه زاهدان

شهرستان زاهدان, محمد باقر نوبخت, برنامه و بودجه


شهرستان زاهدان, برنامه و بودجه, محمد باقر نوبخت, ورود رئیس سازمان برنامه بودجه زاهدان


برنامه و بودجه, شهرستان زاهدان, محمد باقر نوبخت, ورود رئیس سازمان برنامه بودجه زاهدان


پیام رئیس سازمان برنامه بودجه کشوربه همایش ملی توسعه استان یزد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات