طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثوقوع برخورد زنجیره ای در اتوبان کرج

وقوع برخورد زنجیره ای در اتوبان کرج

برخورد زنجیره ای در اتوبان کرج - قزوین

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی البرز از تصادف زنجیره ای سه خودرو در آزدراه کرج خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد.

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی البرز از تصادف زنجیره ای سه خودرو در آزدراه کرج خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد.

مهرداد بابائی اظهار کرد: حدود ساعت ۱:۳۵ بامداد پنجشنبه یکم مهر ماه در اثر عبور دو عابر در اتوبان تصادف زنجیره ای خودروی سواری آردی، نیسان و اتوبوس در لاین شمالی اتوبان کرج - قزوین، نرسیده به دو راهی خور رقم خورد.

وی با بیان اینکه در این حادثه سه نفر مصدوم و یکی از عابران جان خود را از دست داد، افزود: با اعلام حادثه بلافاصله سه دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی البرز خاطرنشان کرد: متأسفانه یک نفر از عابران در اثر شدت آسیب های وارده در لحظه برخورد فوت شده و نفر دوم توسط یکی از  آمبولانس های اعزامی به بیمارستان منتقل شد.

بابائی گفت: از سرنشینان خودروی آردی یک نفر به بیمارستان منتقل شده و یک نفر هم درمان سرپایی شد، خوشبختانه سرنشینان نیسان و اتوبوس دچار مشکل خاصی نشدند.

برخورد خونین 2 اتوبوس در اتوبان تهران - کرج
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات