طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیونگر هرگز گله ای از اوضاع مالی نمی کرد

ونگر هرگز گله ای از اوضاع مالی نمی کرد

اخبار کذب، پاشنه آشیل وزارت بهداشت / اوضاع نامناسب مالی حوزه سلامت

فردریک لیونبرگ، وینگر سابق و سوئدی آرسنال به دفاع از رفتار آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی توپچی ها در بازار نقل و انتقالات پرداخت.

ورزش سه: بسیاری از هواداران آرسنال در سالهای اخیر، عدم اصرار ونگر به خرید بازیکنان بزرگ را عامل اصلی ناکامی تیمشان می دانند.

لیونبرگ گفت: "ونگر بارها توانایی خود در امر مربیگری را ثابت کرده است اما در گذشته کمی در مورد منابع مالی محدودیت داشت. اما هرگز در رسانه ها در این رابطه گله ای نکرده است و همین موضوع، موئد شخصیت او در این زمینه است.

فکر می کنم بعضی از هواداران علاقمندند تا آرسنال در تابستان بازیکنان زیادی را به خدمت بگیرد. اما باید در نظر داشت که باشگاه های انگلیسی همگی متمول هستند و از لحاظ پرداخت مبالغ کلان مشکلی ندارند. ونگر در انتها موفق شد با مدیریت خود بازیکنان لازم را به خدمت بگیرد.

حضور آرسن ونگر، مسبب دستاوردهای بزرگی برای آرسنال شده است. ونگر توانست تیم را در زمانی که از هایبری به ورزشگاه جدید منتقل شد و از لحاظ مالی در مضیقه بود، در شرایط خوبی حفظ کند و همیشه به لیگ قهرمانان هدایت کند. الآن آنها در شرایط هستند که می توانند بازیکنان بزرگی به خدمت بگیرند. سال گذشته آرسنال به رتبه دوم دست بافت و من امیدوارم امسال بتوانیم فاتح لیگ جزیره شویم".

حمله هکری به موسسات مالی آمریکا
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات