طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدر نیمه دوم وا رفتیم | ویسی

در نیمه دوم وا رفتیم | ویسی

اعلام نتایج آزمون اختصاصی واحدهای بین الملل در نیمه دوم مهرماه

سرمربی سپاهان اصفهان گفت: اشتباهاتمان مقابل پرسپولیس منجر به فاجعه شد و قول می دهم دیگر چنین اشتباهاتی نداشته باشیم.

خبرگزاری تسنیم: عبدالله ویسی بعد از شکست خانگی 3 بر یک تیمش برابر پرسپولیس گفت: در نیمه اول بازی خوب و قابل قبول و پایاپایی را مقابل پرسپولیس انجام دادیم اما متاسفانه در نیمه دوم، تیم ما وا رفت و در یک سوم دفاعی، اشتباهات بزرگی داشتیم و پرسپولیس با توانایی مهاجمانش توانست از اشتباهات ما استفاده کند. تبریک می گویم به پرسپولیسی ها و متاسفم که سپاهانی ها با ناراحتی به خانه برگشتند. از همه معذرت خواهی می کنم و امیدوارم در آینده جبران کنیم.


وی در مورد نوسان سپاهان در نتیجه گیری تصریح کرد: تیمی که می خواهد برنده شود باید خوب بازی کند. ما فقط سه تعویض داریم و این در حالی است که در یک سوم زمین خودمان اشتباهات زیادی داشتیم. در نیمه دوم نتوانستیم اشتباهات را جبران کنیم. مطمئنا روی ایرادهایمان کار می کنیم و حتما روزهای خوبی خواهیم داشت.


ویسی در پاسخ به این سوال که کیفیت تیمش نسبت به فصل قبل بالا رفته، گفت: زمانی که هواداران به هتل آمدند و ما را تشویق کردند، به بازیکنانم گفتم متاسفانه شرمنده مردم شدیم. تلاش می کنیم در بالای جدول باشیم. پرسپولیس بهتر از ما بودیم و ما پر اشتباه بودیم. اشتباهاتمان منجر به فاجعه شد و قول می دهم دیگر چنین اشتباهاتی نداشته باشیم.


سرمربی سپاهان در خصوص عملکرد دروازه بان برزیلی گفت: دروازه بان ما باید زاویه را بهتر کنترل می کرد. این زاویه ای نیست که دروازه بان ها گل بخورند.


ویسی در مورد از دست دادن میانه میدان عنوان کرد: پرسپولیس دو هافبک کناری داشت که باید آنها را کنترل می کردیم. بیشتر بازیسازی ها توسط عالیشاه و مسلمان بود. ما بیشتر روی جناحین تمرکز کردیم و وسط زمین را از دست دادیم. پرسپولیس شایستگی برد داشت و بهترین استفاده را از اشتباهات ما داشت اما ما تسلیم نمی شویم و کار می کنیم. سپاهان همان تیمی می شود که همه مردم دوستش دارد.


او در مورد ناهماهنگی بین خطوط تیم سپاهان گفت: در یک سوم زمین خودمان اصلا خوب نبودیم. در بازی قبلی، خط دفاع مان خیلی خوب بازی را کنترل کرد. برابر استقلال خوزستان هم کنترل بازی خوب بود ولی امروز خوب نبودیم و بازی را از دست دادیم.


ویسی با اشاره به تعطیلات لیگ اضافه کرد: اگر این بهانه نیست، باید بگویم تعطیلات به ضرر ما شد. این برنامه را قبلا امضا کردیم و در برنامه اولیه ای که به ما دادند، این تعطیلات را امضا کردیم.


سرمربی سپاهان در مورد عملکرد حاج صفی گفت: تیم ما از یک سوم دفاعی به آن طرف خوب بازی می کرد ولی در خط دفاع پراشتباه بودیم. این اتفاق باعث شد روحیه خط جلو ما هم از بین رفت. اصلا تیم مان وا رفت!

واگذاری طرح های نیمه تمام میراث فرهنگی به بخش خصوصی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات