طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیپایان درد جدایی بعد از 9سال با کشف جسد از رودخانه گهر عکس

پایان درد جدایی بعد از 9سال با کشف جسد از رودخانه گهر عکس

تصویر پایان درد جدایی با کشف جسد از رودخانه گهر

گهر دورود عزیز سفر کرده را پس از 9 سال به خانواده اش برگرداند.

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛عباس عبدی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دورود با اعلام خبر کشف جسد یک فرد در دریاچه گهر اظهار داشت: بعد از اطلاع نیروهای محیط بانی مستقر در دریاچه گهر مبنی بر کشف یک جسد در این دریاچه نیروهای امدادی به منطقه اعزام و این جسد از آب دریاچه به بیرون انتقال یافت.

دریاچه گهر, لرستان, کشف جسد در رودخانه گهر, پایان درد جدایی کشف جسد رودخانه گهرعکس

دریاچه گهر, لرستان, کشف جسد در رودخانه گهر, کشف جسد, دورود لرستان


وی ادامه داد:تنها موردی که که فردی در دریاچه غرق شد و جنازه آن پیدا نشد چند سال از آن حادثه می گذرد که می توان این جسد را به این فرد نسبت داد که بعد از سال ها پیدا شده است.

وی با بیان اینکه طی روز های و ماه های گذشته نقل ازی مبنی بر غرق شدن فردی در این دریاچه نداشته ایم اظهار داشت: تمامی حوادث که در این مدت صورت گرفته است نیروهای امدادی به منطقه اعزام شده و جسد افراد غرق شده پیدا شده و به خانواده متوفی تحویل داده شده است.

وی در خصوص کشف این جسد افزود : دو روز گذشته وزش باد شدید در گهر باعث ایجاد موج در دریاچه می شود که باعث تکان خوردن جنازه در زیر آب شده و با بالا آمدن در نیزارهای اطراف گیر می کند و تنها موردی که که فردی در دریاچه غرق شد و جنازه آن پیدا نشد چند سال از آن حادثه می گذرد که می توان این جسد را به این فرد نسبت داد که بعد از سال ها پیدا شده است.

عبدی در تشریح حالت این جسد خاطرنشان کرد: بخش هایی از بدن شامل دست ها، پاها و صورت به طور کلی از بین رفته است و این نشان می دهد که این جسد مدت زیادی را در دل آب قرار داشته است.

وی تأکید کرد: بر اساس اعلام نیروهای محیط بانی شب گذشته وزش شدید باد در دریاچه گهر صورت گرفته است که باعث حرکت نی زار های حریم دریاچه شده و به نظر می رسد این شرایط جوی باعث حرکت این جسد از بین نیزار ها به طرف سطح آب شده است.

این مسئول یادآور شد: کار تشخیص هویت و شناسایی این فرد توسط پزشکی قانونی با روش های دقیق صورت می گیرد تا مشخص شود این جسد متعلق به گردشگر تهرانی مفقود شده در دریاچه است یا متعلق به فرد دیگری است.

بر اساس آخرین آخبار بدست آمده در سال 1386 یک گردشگر کرجی بنام سعید نخعی در دریاچه گهر غرق شد که علی رغم جستجوی های فراوان جنازه این فرد هیچگاه پیدا نشد و به همین علت سنگ قبری جهت یادبود برای وی در کنار دریاچه قرار داده شد.

در صورت تایید این ماجرا می توان قلمداد کرد که دیگر این دریاچه این جدایی را تاب نیاورد و جسد آن را برای آرام گرفتن خانواده اش به آنها بازگرداند.

حادثه غرق شدن برخی گردشگران در دریاچه گهر به دلیل بی توجی به نکات ایمنی طی سالیان گذشته چند باری تکرار شده است که هر بار پیکر آنها توسط تیم های جست و جو کشف و به خانواده متوفی تحویل داده شده است.

کشف یک جسد در دریاچه گهر یکی از خبرهای شوکه کننده امروز در شهرستان دورود بود که در شرایطی که این روزها خوشبختانه خبری از غرق شدن شناگری در این دریاچه مخابره نشده است ناگهان ذهن ها را به سمت گردشگر تهرانی که در دل این دریاچه غرق شد برد، شناگری که هیچ گاه اثری از آن پیدا نشد.کشف جسد یک جوان در رودخانه کارون
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات