طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثپدر حسود دختر 2 ساله اش را کشت و سوزاند

پدر حسود دختر 2 ساله اش را کشت و سوزاند

عکس های مادر بی رحم دختر دو ساله اش را در حمام کشت

دراتفاقی عجیب و نادر، حسادت بیش ازحد یک پدر آمریکایی به دختربچه دو ساله اش باعث شد که او دخترش را بکشد و جسد او را بسوزاند.

پایگاه خبری شبکه العالم: دراتفاقی عجیب و نادر، حسادت بیش ازحد یک پدر آمریکایی به دختربچه دو ساله اش باعث شد که او دخترش را بکشد و جسد او را بسوزاند.

گفته می شود که حسادت بیش از حد " رایان لورانس" پدر ۲۵ ساله آمریکایی به دخترش مادوکس که بعد از ابتلا به بیماری سرطان چشم، به طرز معجزه آسایی از بیماری شفا پیدا کرده بود، باعث شده که وی را تا حد مرگ کتک بزند و پس از سوزاندن، جسد او را در رودخانه بیاندازد. علت این حسادت آن بود که مادوکس بعد از بهبودی از سرطان به شدت مورد توجه دیگران قرار گرفته بود.

این دختربچه پایان هفته آخر ماه فوریه گذشته، از منزل خانوادگیش در ایالت نیویورک خارج شده و برنگشته بود و همزمان با ناپدید شدن کودک، پدرش نیز که گفته می شود اختلال روانی دارد، ناپدید می شود و نامه ای با این مضمون به همسرش می نویسد که ممکن است مجبور شود به خودش یا کودک آسیب برساند.

قتل, قتل, قتل, پدر حسود دختر ساله اش کشت سوزاندمسئولان پلیس محلی از پدر ناپدید شده خواستند که سریعاً دخترش را به خانه بازگرداند و مادر کودک نیز درنشستی با حضور خبرنگاران ملتمسانه از همسرش تقاضا کرد که دخترش را فوراً به منزل بازگرداند.

کمتر از دو روز از این ماجرا، پلیس رایان لورانس را پیدا کرد. در همین زمان، جسد سوختۀ  کودکی شیرخواره با مشخصات مادوکس پیدا شد.

قتل, قتل, قتل, پدر حسود دختر ساله اش کشت سوزاندقرار است که حکم ریان درماه آینده صادر شود و انتظار می رود که به خاطر ارتکاب این جنایت دست کم به 25 سال حبس محکوم شود.

 مسئولان گفته اند که لورانس درواقع دخترش را ربوده و به منطقه ای دوردست در شهر کورتلند برده است. سپس، با چوب بیس بال به سرش ضربه زده و وی را به قتل رسانده است. بعد از قتل نیز، جسد را در چاله ای دفن کرده است. اما در ادامه، سبعد جسد دخترش را سوزانده و آن را به آب انداخته است.

شرط عجیب پدر برای عقد دختر ۱۴ ساله اش
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات