طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
پرداخت 160 میلیارد تومان تسهیلات حمایتی برای واحدهای تولیدی اردبیل

پرداخت 160 میلیارد تومان تسهیلات حمایتی برای واحدهای تولیدی اردبیل

پرداخت 55 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی

استاندار اردبیل گفت: در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تا به امروز ۱۶۰ میلیارد تومان برای واحدهای تولیدی راکد و مشکل دار استان اردبیل پرداخت شده است.

پرداخت, تسهیلات, تولیدی, پرداخت میلیارد تومان تسهیلات حمایتی واحدهای تولیدی اردبیل

پرداخت, تسهیلات, تولیدی, اردبیل, واحدهای

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ مجید خدابخش در جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی در اردبیل اظهار داشت: در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی که توسط مقام معظک رهبری ابلاغ شده دولت تصمیمات کلانی اخذ کرده که در این رابطه می توان به برنامه ریزی برای فعال سازی 7 هزار و 500 واحد تولیدی راکد و نیمه فعال اشاره کرد که دولت با کمک بانک ها به این واحدها تسهیلات حمایتی پرداخت می کند.

وی افزود: این تسهیلات برای واحدهای تولیدی مشکل دار تمامی استان های کشور در نظر گرفته شده و اگر استانی بتواند با سرعت واحدهای مشکل دار خود را در سامانه ارائه تسهیلات حمایتی ثبت کند به طور قطع از فرصت به دست آمده استفاده بیشتری خواهد کرد که دولت برای تسهیل در اعطای این تسهیلات موانع پیش روی واحدها را نیز برداشته است.

استاندار اردبیل گفت: یکی از مهمترین موانع پیش روی تولید کنندگان و واحدهای تولیدی این بود که کسانی که بدهی مالیاتی داشتند نمی توانستند از این تسهیلات استفاده کنند که براساس بخشنامه جدید سازمان امور مالیاتی این افراد هم توانستند برای دریافت تسهیلات حمایتی ثبت نام کنند و بدهی مالیاتی خود را به صورت تقسیط شده و یا در زمان های مقرر دیگری پرداخت کنند.

خدابخش بیان کرد: در حال حاضر فضا برای راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی در سراسر کشور به ویژه استان مهیا شده و تا به امروز یک هزار و 79 واحد تولید راکد و یا نیمه فعال برای دریافت تسهیلات حمایتی ثبت نام کرده اند که تا کنون 160 میلیارد تومان برای 104 واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی در استان پرداخت شده است.

پرداخت 340 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی راکد در اردبیل
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات