طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیپرواز بمب افکن های آمریکایی بر فراز کره جنوبی

پرواز بمب افکن های آمریکایی بر فراز کره جنوبی

پرواز بمب افکن های مافوق صوت آمریکا بر فراز کره جنوبی

دو بمب افکن آمریکا امروز (چهارشنبه) برای دومین بار بر فراز کره جنوبی به پرواز درآمدند که این اقدام بعد از پنجمین آزمایش اتمی کره شمالی صورت گرفته است.


کره شمالی

خبرگزاری ایسنا: دو بمب افکن آمریکا امروز (چهارشنبه) برای دومین بار بر فراز کره جنوبی به پرواز درآمدند که این اقدام بعد از پنجمین آزمایش اتمی کره شمالی صورت گرفته است.

نیروهای آمریکایی در کره جنوبی در بیانیه ای اعلام کردند، این پروازها از سوی بمب افکن های B-۱ لانسر و از پایگاهی در گوآم صورت گرفته است.

آمریکا در ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۶ و با اسکورت جنگنده های این کشور و کره جنوبی دو بمب افکن B-۱ را به پرواز درآورد و این دومین باری است که این بمب افکن ها را در حریم هوایی کره جنوبی به پرواز در می آورد.

کره شمالی با انجام پنجمین آزمایش اتمی خود در نهم سپتامبر سال جاری میلادی به تمامی محکومیت های بین المللی پشت کرد و اخیرا نیز گفته که یک موتور موشک را با موفقیت آزمایش کرده است.

رهبران کشورهای چین و آمریکا این آزمایش اتمی را در اوایل ماه جاری میلادی به شدت محکوم کرده و خواستار اقدامات لازم برای مقابله با این جاه طلبی های کره شمالی شدند.

آزمایش های موشکی و اتمی کره شمالی در سال جاری میلادی به شدت افزایش داشته است و همین امر باعث شده تا بار دیگر هدف تحریم ها و محکومیت های بین المللی قرار گیرد.

پرواز جنگنده های آمریکایی بر فراز کره جنوبی یک بلوف است | پیونگ یانگ
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات