طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیپرچم پرسپولیس بر بالای قله شیرکوه

پرچم پرسپولیس بر بالای قله شیرکوه

رونمایی هواداران پرسپولیس از پرچم بزرگ دربی 83 فیلم

گروه کوهنوردی پرسپولیس همزمان با روز عید غدیر، در پنجمین صعود از شش صعود اعلام شده خود موفق به فتح قله 4075 متری شیرکوه شد و مجموع پیمایش های خود را به 22320 متر رساند.

کاپ: به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گروه کوهنوردی پرسپولیس همزمان با روز عید غدیر خم در پنجمین صعود خود به نام پرسپولیس که از مجموع شش صعود انجام شد، بر بالای قله 4075 متری شیرکوه ایستاد. در این پیمایش شش نفره، همه اعضای گروه به قله رسیدند.

دکتر خرسند سرپرست این گروه درباره نحوه انجام کار گفت: برای انجام این صعود عصر دوشنبه در منقه ده بالا در 70 کیلومتری شهر یزد مستقر شدیم. هماهنگی ها و تدارکات کار از قبل توسط آقای سعید گلزاری انجام شد و استقبال خوبی از گروه کوهنوردی پرسپولیس صورت گرفت.

 صعود از ساعت 5:30 دقیقه صبح سه شنبه شروع شد. پس از 90 دقیقه به صفیل آباد و بعد از آن به دره نجیب رسیدیم. سه ساعت و نیم بعد از آغاز صعود در پناهگاه در ارتفاع حدود 3500 متری استقرار پیدا کردیم. نیم ساعتی توقف و استراحت داشتیم و بعد از آن همه اعضای گروه به اتفاق هم به سمت قله حرکت کردیم و پیش از ساعت 11 بود که روی نوک قله در کنار کتیبه قرآن قرار گرفتیم. این کتیبه هم از آن جهت روی قله نصب شده است که شهر یزد شهره به دارالعباده است.

گفتنی است؛ اعضای گروه کوهنوردی پرسپولیس در این صعود عبارت بودند از؛ دکتر خرسند، حسین سلطانی، علی موسوی، امید نوایی، حسن و حسین زارع.

, , , پرچم پرسپولیس بالای قله شیرکوه

رونمایی از پرچم پرسپولیس در نیوکمپ
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات