طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیپلاک کوبی منازل خانواده شهدای مدافع حرم

پلاک کوبی منازل خانواده شهدای مدافع حرم

پلاک کوبی منازل خانواده شهدای مدافع حرم

مراسم پلاک کوبی منازل خانواده شهیدان اعطایی و فرزانه از شهدای مدافع حرم با حضور شهردار منطقه 9 و دیگر مسئولان برگزار شد.

شهادت, خانواده, مدافع حرم, پلاک کوبی منازل خانواده شهدای مدافع حرم

شهادت, خانواده, مدافع حرم, جنگ

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم پلاک کوبی منازل خانواده شهیدان اعطایی و فرزانه از شهدای مدافع حرم با حضور شهردار منطقه 9 و دیگر مسئولان برگزار شد.


مراسم پلاک کوبی منازل خانواده شهیدان اعطایی و فرزانه برگزار شد.


محسنی، شهردار منطقه 9 در حاشیه مراسم پلاک کوبی با اشاره به برنامه های شهرداری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: منطقه 9 حدود 700 شهید در راه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران و همچنین 9 شهید در راه دفاع از اهل بیت (ع) و حرم حضرت زینب (س) تقدیم کرده و این بخش از پایتخت در دوران انقلاب، گذر انقلابیون بوده و دارای بافتی مذهبی است.


وی افزود: بی تردید تمامی این پیشرفت ها در سطوح متفاوت اجتماعی و فرهنگی، سیاسی و نظامی، هنری و ورزشی و ... را مدیون همین شهدا هستیم و گرامیداشت یاد و خاطره آنها به هر نحوی بر عهده ما و وظیفه اصلی ماست و طرح های مختلفی را برای این کار دنبال می کنیم.


شهردار منطقه 9 تصریح کرد: کاشت نهال و نامگذاری معابر به نام شهدا، اجرای طرح های نقاشی دیواری و پلاک کوبی در راستای پاسداشت نام شهدا و ارج نهادن به همت بلندشان ستودنی است و به یاد استقامت و پایداری شهدای والامقام انجام می شود و همواره در برنامه های مناسبتی و به ویژه اعزام کاروان راهیان نور ، ترویج فرهنگ شهادت در سرلوحه تمامی فعالیت ها است.


وی اذعان داشت: همواره در برنامه های افتتاح پروژه و طرح های شهری یاد و خاطره شهیدان را گرامی می داریم و حضور خانواده معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران در این برنامه ها موجب برکت و رحمت است.


محسنی ادامه داد: اوایل مرداد ماه امسال هم برای افتتاح یکی از فازهای جنوبی امتداد بزرگراه یادگار امام که با حضور شهردار تهران برگزار شد ، از خانواده معظم شهدای مدافع حرم دعوت بعمل آمد و پروژه رمپ و لوپ یادگار به دستان پسر شهید ابراهیمی از شهدای مدافع حرم افتتاح شد.


برپایه این نقل از، 9 شهید مدافع حرم منطقه 9، شهیدان دهقان امیری، رزاقی، فرزانه، اعطایی، محمدخانی، مدواری، جبلی، ابراهیمی و الله کرم هستند که در یکسال اخیر در سوریه به شهادت رسیده اند.

منبع: میزان

فیلم دیدار خانواده شهدای مدافع حرم افغانستانی لشکر فاطمیون
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات