طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبابت باخت عذر می خواهم اما از طرف بازیکنانم! | پورموسوی

بابت باخت عذر می خواهم اما از طرف بازیکنانم! | پورموسوی

عذرخواهی آمریکا بابت دروغگویی ورزشکارانش

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان به شدت از عملکرد بازیکنانش در بازی مقابل پیکان انتقاد کرد.


پیکان, استقلال خوزستان

خبرگزاری تسنیم: اکبر پورموسوی بعد از شکست تیمش مقابل پیکان در نشست خبری بعد از بازی اظهار داشت: قبل از هر چیز از هواداران تیم و مردم خوب خوزستان عذرخواهی می کنم، هر چند این عذرخواهی از طرف بازیکنانم است که باعث این شکست شدند. از قبل تاکتیک حریف را پیش بینی کرده بودیم و روی ضربات ایستگاهی کار کرده بودیم ولی متاسفانه بازیکنان ما زمین فوتبال را با زمین تنیس اشتباه گرفته بودند.

وی افزود: تیم ما از روز اول وقتی در کنار هم جمع شدیم به این باور رسیدیم که بازیکنان انگیزه بالایی دارند و همان بازی فصل قبل را انجام می دهند. تیم ما در خط حمله خوب است ولی در خط دفاع متاسفانه باد به غبغب بازیکنانم رفته است. اشتباه از من است که از روز اول مسئولیت شکست را بر عهده گرفتم. تیم ما در خط دفاع تمرکز نداشت، تنها راه حل این مسئله این است که بازیکنانم را تغییر دهم، از امروز به پس هرکس در زمین لیاقتش را ثابت نکند باید روی نیمکت بنشیند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان اظهار داشت: بازیکنان نباید با یک تنه ولو شوند، فوتبال برخورد دارد و این چیزها در بازی طبیعی است. بازیکنان ما فوتبال را با زمین تنیس اشتباه گرفته اند. از این به پس بدانند که هر کس کم کاری کند از تیم بیرون گذاشته می شود. البته این مشکل با تمرین حل نخواهد شد بلکه باید برای آن فکر کرد. ما در تمرکز مشکل داریم خط دفاع ما نیز امروز تمرکز لازم را نداشت.

از امام رضا(ع) می خواهم که صلح و آرامش در دنیا برقرار شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات