طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیهرکسی لیاقت داشته باشد، بازی می کند/ از مردم خوزستان عذرخواهی می کنم | پورموسوی

هرکسی لیاقت داشته باشد، بازی می کند/ از مردم خوزستان عذرخواهی می کنم | پورموسوی

فیلم استقبال گرم مردم از میثم دورقی بازیکن استقلال خوزستان

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ابتدا از هوادارن و مردم خوزستان عذرخواهی می کنم و امیدوارم شرایط تیم بهتر از قبل شود.

پیکان تهران, پورموسوی, استقلال خوزستان, پورموسوی هرکسی لیاقت داشته بازی مردم خوزستان عذرخواهی

پیکان تهران, پورموسوی, استقلال خوزستان, لیگ برتر, فوتبال
سید اکبر پورموسوی در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان درباره شکست 3بر 2 استقلال خوزستان مقابل پیکان اظهار داشت: ابتدا از هوادارن و مردم خوزستان عذرخواهی می کنم، شکل بازی پیکان را آنالیز کردیم اما بازیکنان تیم، میدان فوتبال را با تنیس فوتبال اشتباه گرفتند و به همین علت از مردم عذرخواهی می کنم.

وی افزود: از روز اول که جمع شدیم به بازیکنان گفتم باید در فصل جاری مثل سال قبل با انگیزه بازی کنند. در قسمت هجومی این شرایط را داریم اما در بخش دفاع کمی ضعیف هستیم و باید این مشکل را حل کنیم.

پورموسوی ادامه داد: وقتی موقعیت ایجاد می کنیم و گل می زنیم، نباید روی 3 توپ بی ارزش گل دریافت کنیم، تنها راه این مسئله این است که فکر بازیکنان تیم را تغییر دهیم و این انگیزه را روی بازیکنان ذخیره به وجود بیاورم که آنها جایگزین بازیکنانی شوند که بد عمل می کنند. هر بازیکنی که لیاقتش را ثابت نکند روی نیمکت می نشیند و هرکسی که خوب بازی کند، ثابت می شود.

سرمربی استقلال خوزستان در پایان بیان کرد: ضعفی که بازیکنان دارند با تمرین برطرف نمی شود و بازیکن باید بدانند که فوتبال برخورد و درگیری دارد. باید با قدرت بازی کنیم.

دیدار سختی مقابل استقلال داریم/ دل مردم خوزستان را شاد می کنیم | پورموسوی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات