طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
زیر پوشش کمیته امداد بودن بیش از 2 هزار و 700 خانوار در شهرضا

زیر پوشش کمیته امداد بودن بیش از 2 هزار و 700 خانوار در شهرضا

15 هزار زن سرپرست خانوار زیر پوشش کمیته امداد

بیش از 2 هزار و 700 خانوار در شهرضا زیر پوشش کمیته امداد هستند.

شهرضا, کمیته امداد, اصفهان, پوشش کمیته امداد بودن  خانوار شهرضا

شهرضا, کمیته امداد, اصفهان, خانوار تحت پوشش

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرضا در جمع خبرنگاران این شهرستان، اظهار کرد: بیش از ۲۷۱۱ خانوار در شهرستان شهرضا زیر نظر کمیته امداد این شهرستان هستند که جمعیتی بالغ بر ۴۲۱۵ نفر می شوند، از این تعداد خانوار ۸۷۰ خانوار با سرپرست مرد و ۱۸۷۵ خانوار نیز با سرپرست زن هستند.

علی محمد کاظم زاده گفت: در طرح محسنین با جذب ۴۴۹ میلیون ریال از کمک های مردمی زمینه تحقق ۹۰ درصدی برنامه عملیاتی کمیته امداد فراهم شده است.

وی افزود : حامیان اکرام ایتام با پرداخت یک میلیارد و۵۱۳ میلیون ریال در ۵ ماهه اول سال به تحقق ۳۸ درصدی تعهدات امداد به ایتام کمک کردند.

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرضا تصریح کرد: مهم ترین علل پوشش خدمات کمیته امداد در شهرضا، فوت ، ازکارافتادگی سرپرست و طلاق بوده است.

علی محمد کاظم زاده با بیان اینکه این اداره در سال گذشته ۷ میلیارد ۶۰۰ میلیون ریال به مستمری بگیران کمک کرده است افزود : کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرضا در سال گذشته۳۱ جهیزیه برای دختران خانواده های نیازمند تهیه کرده است.احداث نیروگاه خورشیدی برای خانوار های تحت پوشش کمیته امداد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات