طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیپول می گیرم و به حرف هایت گوش می کنم!

پول می گیرم و به حرف هایت گوش می کنم!

این گوشت را بخورید مژه هایتان شپش می زند!

آدم هایی هستند که حاضرند پول بگیرند و در کنار دیگران راه بروند و درد دل های شان را بشنوند.

گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان - قطعا شنیده اید یکی از شغل هایی که در کشورهای دیگر وجود دارد و مورد استقبال نسبی هم قرار می گیرد، کسانی هستند که سگ ها را بیرون می برند! یعنی صاحب سگ فرصت رسیدگی به حیوان خانگی اش را ندارد و در ازای مبلغی سگ را به فرد دیگری می سپارد تا او را بیرون ببرد.

اما چیزی که در این مطلب قرار است به آن اشاره کنیم، احتمالا خیلی خنده دارد!

چاک مک کارتی بازیگر است، اما به هر حال به شغل دومی برای اینکه بتواند قرض هایش را بپرازد نیاز داشت.

او برای این کار سگ های دیگران را بیرون می برد، اما پس از مدتی متوجه شد که تنها وظیفه گردش این سگ ها را بر عهده ندارد، باید آن ها را تمیز نگه دارد و اگر به چیزی نیاز داشتند هم فراهم کند که اصلا از این موضوع راضی نبود. از همین رو به دنبال کار جدیدی می گشت.

در همین حین چاک ایده ای به ذهنش می رسد و با اینکه به نظر مسخره می رسد، اما او تصمیم گرفت کنار آدم ها راه برود! او به دیگران این پیشنهاد را می دهد که در ازای مبلغ ۷ دلار برای هر مایل (کمی بیشتر از یک کیلومتر) کنار آن ها راه برود، به حرف های شان گوش می کند و اگر بخواهند با آن ها مکالمه هم داشته باشد.

حیوان خانگی, گردش, آمریکا, پول گیرم حرف هایت گوش کنم!

حیوان خانگی, گردش, آمریکا, لس آنجلس, پول درآوردن, خنده دار, مسخره, شغل عجیب, وبگردی

چاک حتی لباسی را برای این شغل طراحی کرده و به گفته خودش آن را بر تن می کند و در خیابان های لس آنجلس راه می رود تا مشتری اش را پیدا کند. البه او تبلیغات مختلفی را در فضاهای مجازی هم داشته و از این طریق هم مشتری های مشخص شده ای برای خودش دارد. نکته ای که جذاب به نظر می رسد این است که این شغل مورد توجه قرار گرفته و علاوه بر چاک افراد دیگری در بخش های متفاوت ایالت مشغول همین کار هستند؛ به نظر می رسد آدم ها از اینکه یک غریبه کنارشان راه برود و برایش بدون دغدغه صحبت کنند، احساس خوبی دارند.

منبع: خبرگزاری مهر

محبوبترین و پولسازترین مشاغل فنی و حرفه ای
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات