طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیپیام وزیر بهداشت در پی مرگ تکنسین اورژانس

پیام وزیر بهداشت در پی مرگ تکنسین اورژانس

عکس پیام تسلیت وزیر بهداشت در پی جان باختن تکنسین اورژانس متوفی

در پی سقوط یک فروند بالگرد اورژانس در حین ماموریت در جاده هراز و جان باختن تکنسین اورژانس این بالگرد، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیام تسلیتی صادر کرد.


سانحه هوایی

خبرگزاری ایسنا: در پی سقوط یک فروند بالگرد اورژانس در حین ماموریت در جاده هراز و جان باختن تکنسین اورژانس این بالگرد، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیام تسلیتی صادر کرد.

در متن پیام دکتر سیدحسن هاشمی آمده است:

« مطلع شدم همکار ارجمندمان جناب آقای مصطفی صادقی در سانحه سقوط بالگرد اورژانس مازندران به شهادت رسیدند. به یقین پاداش حقیقی تلاش و فداکاری های این عزیزان تنها در ید قدرت پروردگارمتعال است و بس.

اینجانب ضمن تسلیت این ضایعه به خانواده محترم آقای صادقی، همکاران دانشگاه علوم پزشکی مازندران و پرسنل اورژانس کشور، از خداوند برای آن شهید عزیز علو درجات و رحمت واسعه مسئلت می نمایم.»

همچنین دکتر پیرحسین کولیوند، رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور در پیام تسلیتی آورده است:

«انالله واناالیه راجعون

به راستی که مرگ در حال خدمت به همنوعان و در راه کسب معیشت حلال بهترین دیدار و رجعت به سوی خالق است .

عروج شهادت گونه مصطفی صادقی همکار گرامی و زحمتکش ما در حادثه سقوط بالگرد مرکز مدیریت و حوادث مازندران چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری در باور ما می نشیند با این وصف تسلیت واژه کوچکی در برابر این غم بزرگ است. لذا بدینوسیله ضمن ابراز همدردی با جامعه فوریت های پزشکی این ضایعه اسف بار را به خانواده داغدار این عزیز از دست رفته و همچنین مدیریت و پرسنل مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان مازندران صمیمانه تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن عزیز خدمتگزار طلب رحمت و مغفرت و برای خانواده محترم شان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.»

پیام تسلیت سیامند رحمان در پی مرگ دلخراش دوچرخه سوار پارالمپیکی اینستاپست
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات