طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
پیام رئیس دانشگاه زابل به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

پیام رئیس دانشگاه زابل به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه به مناسبت هفته دفاع مقدس

دکتر موسی بهلولی رئیس دانشگاه زابل با صدور پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشت.

دانشگاه زابل, موسی بهلولی, دفاع مقدس, پیام رئیس دانشگاه زابل مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

دانشگاه زابل, موسی بهلولی, دفاع مقدس

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، متن کامل این پیام بدین شرح است:


سلام و درود خداوند بر شیر مردان حمله های فتح و ظفر، و سلام و درود بر پهلوانان عملیات نصر و کربلای چهار و پنج که با عزت بساط خویش از گیتی برچیدند و رفتند و درود خداوند بر راد مردان جنگ تحمیلی که گذشتند از دنیای شان تا با کوله باری سبک راه آخرت در پیش گیرند.


سی و یکم شهریور ماه یادآور حماسه سروقامتانی است که دلاورانه برای برپا نگه داشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستادگی کردند و جان خود را ارزانی میهن اسلامی داشتند.


روزی است که صبر و استقامت شیرزنان و شیر مردان ایرانی را در خود جای داد.


دفاع مقدس، تبلور وحدت، مقاومت و اراده ملت مومن و انقلابی ایران در حفظ استقلال و تمامیت ارضی کشور، آرمان ها و ارزش های اسلامی و انقلابی است. دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی است.


بر ما دانشگاهیان است که در چنین هفته ای بار دیگر به واکاوی ژرفای اندیشه و اعتقاد شهدای عزیز و جانبازان ایثارگر و آزاده های سرافراز پرداخته و با بازنگری در وظایف و مسئولیت های مان و در آمیختن علم و دانش با مضامین و فرامین مقام معظم رهبری برعزم خود در راستای استقلال، آزادی و توسعه وطن عزیزمان به مراتب بیفزائیم و خود را وقف خدمت صادقانه به مردم و سرزمین مقدس مان بنمائیم، که جهاد ما در قبال میهن اسلامی مان است.


اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیان گزار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و همه شهدای جنگ تحمیلی، این هفته را به رهبر معظم انقلاب، ملت غیور ایران و بویژه جانبازان، آزادگان، خانواده معزز شهدا، رزمندگان، جهادگران، فرماندهان و اعضای سپاه ، ارتش و بسیج تبریک عرض نموده، سعادت، سربلندی و پیروزی ایشان و یکایک مردم ایران را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.


پیام نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی به مناسبت هفته دفاع مقدس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات