طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیپیام رییس مرکز پژوهش های مجلس به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام رییس مرکز پژوهش های مجلس به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت هفته دفاع مقدس

رییس مرکز پژوهش های مجلس طی پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

جنگ تحمیلی, مرکز پژوهش ها, سلطه گری, پیام رییس مرکز پژوهش مجلس مناسبت هفته دفاع مقدس

جنگ تحمیلی, مرکز پژوهش ها, سلطه گری, جانبازان, کاظم جلالی, هفته دفاع مقدس, مجلس, رزمندگان اسلام, فرماندهان سپاه, خانواده شهدا, رهبری انقلاب
به نقل از حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی طی پیامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از حماسه سازان این جهاد مقدس، خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان گرانقدر، رزمندگان، جهادگران، فرماندهان و اعضای سپاه، ارتش و بسیج تجلیل کرد.

متن پیام جلالی به شرح ذیل است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

هفته دفاع مقدس فرصت ارزشمند و گرانبهایی جهت واکاوی دوران حماسه و افتخاری است که همواره یاد و خاطره آن با نام دوران دفاع مقدس در اذهان و افکار ملت ایران اسلامی تداعی کننده رشادت ها و ایثارگری های حماسه سازان، دلیران و فرزندان این مرزوبوم است. سال هایی که با مقاومت و سلحشوری رزمندگان غیور میهن اسلامی، افسانه شکست ناپذیری و سلطه گری قدرت های جهانی به ویژه آمریکای جنایتکار را باطل و برتری ایمان و اراده ملت استوار ایران را به عنوان یکی از عبرت های بزرگ تاریخ معاصر به ثبت رسانده است.

دفاع مقدس در تاریخ ایران اسلامی اقیانوس عظیم و ژرفی است که موج های بیکران آن تلالو روشنی دشت های سوزان جنوب و قله های مرتفع غرب این میهن اسلامی است، حماسه ای که به استحکام و رشد انقلاب اسلامی انجامید و آثار روشن آن تا سال ها روشنگر مسیر ملت بزرگوار این سرزمین خواهد بود.

اکنون در سالگرد دوران دفاع مقدس، پیشرفت های چشمگیر ایران اسلامی در عرصه های متفاوت پیام دیگری از تداوم حماسه در سنگر علم و ایمان و عمل از روزهای دفاع مقدس را به همراه دارد، دستاوردهایی که با همت و تلاش جوانان انقلابی، متعهد و متخصص این مرزوبوم رقم خورده است و امید است تا امتداد آن به تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال «اقتصادمقاومتی، اقدام و عمل» در جهت رفع مشکلات معیشتی ملت بزرگ ایران اسلامی منتهی گردد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و همه شهدای جنگ تحمیلی این هفته را به رهبر معظم انقلاب، ملت غیور ایران و به ویژه جانبازان، آزادگان، خانواده معزز شهدا، رزمندگان، جهادگران، فرماندهان و اعضای سپاه، ارتش و بسیج تبریک عرض نموده؛ سعادت، سربلندی و پیروزی ایشان و یکایک مردم ایران را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

برگزاری ۴۲ برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در خرمشهر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات