طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
پیام نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی به مناسبت هفته دفاع مقدس

پیام استاندار آذربایجان غربی به مناسبت هفته دفاع مقدس

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه به مناسبت هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد.

آذربایجان غربی, ارومیه, ولی فقیه, پیام نماینده ولی فقیه آذربایجان غربی مناسبت هفته دفاع مقدس

آذربایجان غربی, ارومیه, ولی فقیه, پیام
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

هر سال که پاییز شروع می شود هجران گلگون کفنان در ذهنها متجلی می گردد. شهیدانی که با خون خود عزت و سربلندی را برای ملت ایران رقم زدند. هشت سال ایستادگی و مبارزه در راه اهداف والای نظام اسلامی و از خود گذشتگی در راه میهن تابلوهایی را ترسیم کرد که تا قرنها افکار عمومی را به خود جلب خواهد کرد و دشمنان را به ترس واخواهد داشت. هشت سال ایثار و شجاعت، سالهایی که بهترین فرزندان این ملت در برابر وحشی گری های صدام و خبیث ترین موجودات عالم مردانه ایستادند و جان خود را تقدیم ارزشها نمودند.

شهدا رفتند تا ما بمانیم و ادامه راه دهیم، راهی که سرانجامش سعادت است و افتخار. شهدا رفتند تا ما بمانیم و بر قله های مجاهدت چراغ یاد آنها را روشن نگاه داریم. شهدا رفتند تا ما بمانیم و نگذاریم انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد. شهدا رفتند تا ما بمانیم و نگذاریم استیلای استکبار بر این مرزوبوم حاکم شود. شهدا رفتند تا ما بمانیم و نگذاریم اماممان در میان ناجوانمردیهای تاریخ تنها بماند.

هشت سال دفاع مقدس به ما آموخت که باید روی پای خود بایستیم و خود را به قوای متفاوت مجهز نماییم تا خواب دشمنان این ملت را آشفته نماییم. تقویت بنیه دفاعی کشور و افزایش ضریب امنیتی این مرز و بوم خواسته هر انسان دلسوزی است که دل در گرو امام و انقلاب دارد. بی شک خاموشی استکبار جهانی در سایه بیداری فرزندان این مردم در نیروهای مسلح حاصل شده است که این امر با تقدیم هزاران شهید برآورده شده است. باید قدر نعمت امنیت را بدانیم و شکرگزار رهبری های داهیانه حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای «مدظله العالی» باشیم که در میان شعله های آتش آسوده و امن گذران زندگی می کنیم.

هر سال هفته دفاع مقدس یادآور مجاهدت هایی است به بلندای تاریخ که در دفتر انقلاب ثبت شده است. اینجانب بر خود وظیفه می دانم این روزها را به خانواده معظم شهدا و همه جانبازان، آزادگان و ایثارگران تبریک عرض نموده و از درگاه احدیت برای تک تک امت قهرمان آرزوی روزهای زیبای پیش رو را بنمایم.

والسلام علیکم ورحمت ا... وبرکاته

سید مهدی قریشی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه

عکس های هفته دفاع مقدس در آذربایجان غربی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات