طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
پیروزی ملت ایران دربرابر دشمنان بااقتدار و قدرت نظامی

پیروزی ملت ایران دربرابر دشمنان بااقتدار و قدرت نظامی

پیروزی تیم والیبال نظامیان ایران برابر فلسطین

امام جمعه بافق گفت: انچه امروز کشور را در برابر دشمنان نگه داشته است اقتدار و قدرت نظامی ایران است .

نماز جمعه, هفته دفاع مقدس, امام جمعه بافق, پیروزی ملت ایران دربرابر دشمنان بااقتدار قدرت نظامی

نماز جمعه, هفته دفاع مقدس, امام جمعه بافق
به نقل از خبرنگاراز ؛امام جمعه بافق با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و شهدای انقلاب پیروزی در شکست حصر آبادان را برگ برنده ای برای انقلاب و نظام دانست .

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی در خطبه های نمار جمعه این هفته بافق امنیت و اقتدار ملی در برابر دشمنان نظام را مهم برشمرد و گفت: انچه امروز کشور را در برابر دشمنان نگه داشته است اقتدار و قدرت نظامی ایران است .
سلیمانی افزود: با شکست حصر آبادان در سال ۱۳۶۰، سرنوشت جنگ به سود رزمندگان ایران رقم خورد و این پیروزی بزرگ زمینه ساز موفقیت های دیگری برای نظام و انقلاب بود.

امام جمعه بافق تصریح کرد: نگرش و دید جهان پس از شکست حصر آبادان نسبت به نظام و انقلاب تغییر کرد و برگ برنده ای برای انقلاب شد.

خطیب جمعه بافق در بخش دیگری از سخنان خود به تبریک موفقیت های کاروان شهدای منا در مسابقات پاراالمپیک گفت:یاد و خاطره شهدای منا با کسب مدال های کاروان شهدای منا جاویدان شد .

سلیمانی همچنین با گرامیداشت روز خانواده بر ضرورت توجهه قناعت در زندگی و اهمیت توجه به اعتقادات اسلامی در خانواده ها پرداخت و گفت: امروزه فضای مجازی بنیان خانواده ها را سست کرده است .

توجه به ظرفیت های انسانی جامعه و بهره گیری از نخبگان به عنوان جواهرات اجتماع و گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان والامقام فلاحی، فکوری، کلاهدوز، دنیا آرا و نامجو ... از دیگر موضاعاتی بود که امام جمعه بافق در خطبه های نماز جمعه این هفته بافق به آن اشاره کرد.

پیروزی شطرنج بازان ایران مقابل تیم قدرتمند ارمنستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات