طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیپیروزی پرگل بایرن برابر هر تابرلین

پیروزی پرگل بایرن برابر هر تابرلین

پیروزی پرگل بایرن مونیخ برابر اینتر

بایرن مونیخ در ادامه نتایج خوبش در رقابت های این فصل بوندس لیگا، امشب با نتیجه 3-0 هرتابرلین را از پیش رو برداشت.

ورزش سه: شاگردان کارلو آنچلوتی که در سه دیدار قبلی شان هم به پیروزی رسیده بودند، در دیدار امشب کاملا برتر از حریف بودند و با یک پیروزی پرگل، به تنهایی در صدر جدول قرار گرفتند.

بایرن بازی را بهتر شروع کرد و تنها سه دقیقه از بازی سپری شده بود که توماس مولر می توانست روی یک موقعیت تک به تک، دروازه حریف را باز کند اما ضربه پای چپ او، با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.


برتری بایرنی ها در مالکیت توپ ادامه داشت اما دفاع منسجم بازیکنان هرتا، مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد.


اما فشار بایرنی ها سرانجام در دقیقه 16 به نتیجه رسید و فرانک ریبری گل اول را به ثمر رساند. پس از چند کرنر پیاپی روی دروازه هرتا، توپ با پاس داوید آلابا، در داخل محوطه جریمه هرتا به ریبری رسید و او هم پس از فریب مدافعان حریف، با ضربه ای نه چندان محکم، دروازه را باز کرد.

, , , پیروزی پرگل بایرن تابرلین

پس از این گل هم برتری تیم میزبان ادامه داشت و چیزی نمانده بود که در دقیقه 25، فرانک ریبری گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند اما ضربه او، روی پاس رو به عقب توماس مولر، با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.


چند دقیقه پس لواندوفسکی این فرصت را داشت تا گل دوم را به نام خود کند اما ضربه چیپ او، از بالای دروازه به بیرون رفت.


 در دقیقه 36، بازیکنان هرتا روی اشتباه آرتورو ویدال صاحب نخستین موقعیت خطرناک شان در این دیدار شدند اما ضربه عجولانه ایبیشویچ، از بالای دروازه نویر به بیرون رفت.


دقایق پایانی نیمه اول متعادل تر دنبال شد و هر دو تیم یکی دو موقعیت نصفه و نیمه داشتند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

روند بازی در نیمه دوم تغییری نکرد و بایرنی ها باز هم توپ و میدان را در اختیار داشتند و بازیکنان هرتا برلین تنها به دنبال استفاده از ضدحملات بودند. روی یکی از همین ضدحملات، چیزی نمانده بود که استوکر کار را به تساوی بکشد اما نویر دروازه رئال را نجات داد.


حملات رئال ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 68 تیاگو آلکانتارا سرانجام گل دوم بایرن را به ثمر رساند. روی اشتباه بازیکن هرتا بود که تیاگو صاحب توپ شد و به راحتی دروازه بان حریف را مغلوب کرد.


هنوز هرتا از شوک این گل خارج نشده بود که بایرن در دقیقه 72 به گل سوم رسید. آرین روبن که تنها 7 دقیقه قبل به جای توماس مولر به زمین رفته بود، پس از یک حرکت عرضی، با ضربه پای چپ توانست حساب کار را 3-0 کند.


در دقایق پایانی از شدت حملات بایرن کاسته شد و در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد تا بایرن با همان سه گل به پیروزی برسد.

پیروزی پرگل بایرن مونیخ در دیداری تدارکاتی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات