طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیقبل بازی بارسلونا - اتلتیکومادرید

قبل بازی بارسلونا - اتلتیکومادرید

قبل بازی بارسلونا - سلتیک

بدون شک حساس ترین جدال شب شلوغ فوتبال اروپا، دیدار حساس بارسلونا و اتلتیکو مادرید در ورزشگاه نیوکمپ است.

ورزش سه: بارسلونا در شرایطی به مصاف حریف آماده خود می رود که هر دو تیم دیدارهای آخر خود را با پیروزی های پر گل پشت سر گذاشته اند. سیمئونه هرگز تا به حال در نیوکمپ پیروز نشده است و با آمار نه چندان خوب پای به این می گذارد.

بارسلونا با توجه به غیبت ساموئل اوتیتی در خط میانی، احتمالا مجبور به استفاده از زوج پیکه و ماسکرانو در قلب خط دفاعی خواهد بود. اما خبر خوب برای هواداران بارسلونا، بازگشت سرخیو بوسکتس در خط میانی خواهد بود. سرخی روبرتو نیز مدافع راست احتمالی بارسلونا در جدال فردا شب خواهد بود و مثلث خوفناک بارسلونا در خط حمله، امید اول گلزنی بلوگرانا در دیدار حساس برابر اتلتیکو است.

در آنسوی میدان، احتمالا سیمئونه قادر به استفاده از گایتان نیست و کوین گمیرو به جای تورس،  در کنار گریزمان زوج خط حمله مادریدی ها در برابر بارسلونا خواهد بود. استفان ساویچ نیز همچنان به حضور در قلب خط دفاعی ادامه خواهد داد و خوان فران به جای ورسالیکو، در سمت راست خط دفاعی به میدان خواهد رفت.

اتلتیکو مادرید، در 8 دیدار از 10 دیدار انتهایی خود در لالیگا دروازه خود را بسته نگه داشته اند. بارسلونا در 8 دیدار از 9 دیدار آخر در لالیگا پیروز شده و در 15 دیدار آخر خود برابر اتلتیکو شکستی را نپذیرفته است و در آنسو، اتلتیکو مادرید در 11 دیدار از 12 دیدار آخر خود در لالیگا شکست نخورده است.

ترکیب احتمالی دو تیم

, , , پیش بازی بارسلونا اتلتیکومادرید

قبل بازی سویا - بارسلونا
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات