طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیقبل بازی رئال مادرید – ویارئال

قبل بازی رئال مادرید – ویارئال

پیش نمایش جالب بازی رئال مادرید _ ویارئال فیلم

رئال مادرید در شرایطی به مصاف ویارئال می رود که با کسب پیروزی، می تواند از لحاظ توالی پیروزی خود را جاودانه کند.

ورزش سه: رئال مادرید دوران بسیار خوبی را سپری می کند و هم در لالیگا و لیگ قهرمانان شرایط بسیار مساعدی دارد. در ترکیب کهکشانی ها، کاسمیرو به دلیل مصدومیتی که دیدار برابر اسپانیول برای او حاصل شد، احتمالا غایب رئال در میانه میدان خواهد بود و تونی کروس در پست او به میدان خواهد رفت.

اما در خط حمله، طبق گفته زیدان کریس رونالدو و گرت بیل، غایبان بزرگ مادریدی ها خواهند بود اما کریم بنزما می تواند در این دیدار از ابتدا به میدان برود و در کنار آلوارو موراتای آماده، خط آتش رئال در بازی برابر زیردریایی ها تشکیل دهد.

پاتو، پس از خراب کردن پنالتی در بازی آخر ممکن است از ترکیب ویارئال خارج شود. اما دنیس چرشیف و جاناتان دوس سانتوس می توانند زوج خطرناکی را در خط حمله ویارئال تشکیل دهند. برونو نیز با حضور در میانه میدان، رکورد کاپیتانی مارکوس سنا را خواهد شکست.

رئال مادرید هر 16 دیدار آخر خود در لالیگا را با پیروزی سپری کرده و می تواند با پیروزی برابر ویارئال، رکورد بارسلونای گواردیولا را پشت سر بگذارد. آنها در 13 دیدار از 15 دیدار آخر خود در خانه، حداقل 3 گل به ثمر رسانده اند. کهکشانی ها، 15 بازی است که در برابر ویارئال در خانه شکست نخورده اند و این موضوع می تواند کار زیردریایی ها را دشوار سازد و در 5 دیدار از 6 دیدار آخر، حداقل 3 گل به ویارئال زده اند.

ترکیب احتمالی دو تیم

, , , پیش بازی رئال مادرید ویارئال

قبل بازی رئال سوسیداد - رئال مادرید
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات