طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیقبل بازی یوونتوس – کالیاری

قبل بازی یوونتوس – کالیاری

قبل بازی یوونتوس - سویا

یوونتوس پس از شکست ناباوارانه در سن سیرو، فصد دارد تا در خانه با کسب 3 امتیاز به شرایط عادی بازگردد.

ورزش سه: شاگردان آلگری پس از سه پیروزی در سه دیدار اول، برابر اینتر شکست خوردند تا کمی از سوی هواداران مورد انتقاد قرار بگیرند.

در ترکیب یووه، ممکن است به دلیل عدم ارائه بازی خوب از سوی میرالیم پیانیچ در برابر اینتر، ممکن است جای خود را در ترکیب اصلی به لمینا بدهد یا جا به جا شود. کلودیو مارکیزیو پس ار مدت ها شرایط بازی کردن را به دست آورده و در این شرایط، پیانیچ یک خط به جلو خواهد رفت و آساموآ از ترکیب خارج خواهد شد.

کالیاری نیز با کسب 4 امتیاز از 4 دیدار، اوضاع خوبی ندارد و شکست در دیدار فردا اوضاع این تیم را بحرانی تر خواهد کرد. فابیو پیاسچانه، احتمالا به ترکیب کالیاری بازخواهد گشت و با این اتفاق، ایسلا، بازیکن سابق یوونتوس می تواند در خط میانی کالیاری به میدان برود.

یوونتوس در خانه آمار فوق العاده ای را بر جا گذاشته و هر 18 دیدار آخر را با پیروزی پشت سر گذاشته است که این موضوع می تواند کار کالیاری را سخت کند. همچنین یووه در هر 8 دیدار آخر خود در خانه، هر دو نیمه را با پیروزی سپری کرده است.

از سوی دیگر، یوونتوس طی 12 بازی آخر به کالیاری نباخته است و طی 6 دیدار آخر خود در سری آ، در خانه حداقل 2 گل به ثمر رسانده که در مجموع، آمار شب دشواری را برای کالیاری رقم خواهد زد.

ترکیب احتمالی دو تیم

, , , پیش بازی یوونتوس کالیاری

قبل بازی لاتزیو - یوونتوس
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات