طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریپیش تولید جدی «کافه پولونیا» شروع شد

پیش تولید جدی «کافه پولونیا» شروع شد

پیش تولید «سنتوری 2» شروع می شود

عباس رافعی از آخرین حالت جدیدترین اثر بلند سینمایی خود و حضور در جشنواره فیلم فجر خبر داد.

کافه پولونیا, فیلم سینمایی, عباس رافعی, پیش تولید کافه پولونیا آغاز

کافه پولونیا, فیلم سینمایی, عباس رافعی
عباس رافعی کارگردان و تهیه کننده سینما در مصاحبه با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص آخرین حالت ساخت «کافه پولونیا» گفت: چون خوشبختانه مشترکا با لهستان کار می کنیم و آن ها در کار خود بسیار منظم و دقیق و حرفه ای هستند، پیش تولیدی جدی را آغاز کردیم.

وی افزود: چون این فیلم در مورد جنگ جهانی دوم است، نیاز به دکور و جلوه های ویژه تصویری دارد که قرار است، این بخش در لهستان انجام شود.

وی ادامه داد: هم اکنون در مرحله انتخاب بازیگران لهستانی هستیم و در کل پیش تولید قطعی و آرام خود را پشت سر می گذاریم.

این کارگردان با اشاره به لوکیشن های «کافه پولونیا» بیان کرد: انزلی و تهران(جنگ جهانی دوم) و ایران و لهستان امروز را در این فیلم نشان خواهیم داد.

کارگردان «فصل فراموشی فریبا» با اشاره به زمان شروع فیلمبرداری اظهار داشت: مضمون فیلم به نحوی است که در زمستان می گذرد؛ بعد باید تا رسیدن این فصل صبر کنیم. امیدوارم بتوانیم فیلمی با بودجه کم و سریع بسازیم تا به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برسد.

رافعی در خصوص سرمایه گذار «کافه پولونیا» خاطرنشان کرد: سعید هندی فردی ایرانی ساکن هند سرمایه گذار این فیلم است که درزمینه تهیه،توزیع و نگارش آثار سینمایی نیز فعالیت دارد. او در ابتدا فیلمنامه ای به من داد تا ساخت فیلمی در بمبئی را آغاز کنیم که با پیشنهاد من مبنی بر آسان و ارزان بودن ساخت فیلم در ایران در ساخت «کافه پولونیا» به توافق رسیدیم.

شروع پیش تولید فصل دوم سریال شهرزاد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات