طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیپیشنهاد جسورانه محمود عباس در سازمان ملل

پیشنهاد جسورانه محمود عباس در سازمان ملل

اعلام بندهای طرح پیشنهادی توافقنامه سازمان ملل درباره یمن

رئیس تشکیلات خودگردانی فلسطین قصد دارد در مجمع عمومی سازمان ملل پیشنهاد دهد که این سازمان سال 2017 میلادی را سال پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی اعلام نماید.


فلسطین, محمود عباس

خبرگزاری فارس: رئیس تشکیلات خودگردانی فلسطین قصد دارد در مجمع عمومی سازمان ملل پیشنهاد دهد که این سازمان سال 2017 میلادی را سال پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی اعلام نماید.

المیادین نقل از داد؛ محمود عباس رئیس خودخوانده تشکیلات خودگردانی فلسطین که ریاستش بر این تشکیلات پنج سالی است که به پایان رسیده در سحنرانی امروز خود در مجموع عمومی سازمان ملل پیشنهاد خواهد داد که سازمان ملل سال 2017 را سال پایان اشغالگری اسراییل در فلسطین اعلام کند.


منظور محمود عباس از پایان اشغالگری البته پایان اشغالگری اسراییل در مرزهای اشغالی سال 1967 است (کرانه باختری) نه پایان  اشغالگری اسراییل در تمام سرزمین فلسطین.

تشکیلات خودگردان فلسطین برخلاف مردم این کشور اشغال شده، اسراییل را در مرزهای اشغالی سال 1948 به رسمیت می شناسد و از طریق مذاکره تلاش دارد که این رژیم را مجاب کند تنها از سرزمین هایی که در سال 1967 به اشغال خود در آورده عقب نشینی کند. این نگاه عباس همانی است که در مجامع غربی از ان به عنوان طرح دو دولتی یاد می شود.

استقبال سازمان ملل از لغو ممنوعیت استفاده از بورکینی در فرانسه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات