طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیهر چه دارم از کشتی است / پیشنهادی برای سرمربیگری به من نشد

هر چه دارم از کشتی است / پیشنهادی برای سرمربیگری به من نشد

اعتراض ژاپن به ورود کشتی های چینی به آب های جزایر مورد مناقشه

نایب رئیس پیشین فدراسیون کشتی گفت:صبحت های مطرح شده مبنی بر عدم تمایلم برای سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی را رَد می کنم.

حسن رنگرز, کشتی فرنگی, سرمربی تیم ملی, پیشنهادی سرمربیگری من نشدهر کشتی

حسن رنگرز, کشتی فرنگی, سرمربی تیم ملی, علی اشکانی

به نقل از خبرنگار کشتی و رزمیگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، حسن رنگرز در مورد بحث عدم تمایلش برای پذیرفتن سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی ایران اظهار داشت: این موضوع را با همه احترامی که برای عزیزان قائل هستم، رد می کنم چرا که اصلا پیشنهادی به من نشد. چون خودم را سرباز ورزش کشورم می دانم. همه ما هر آن چیزی که داریم، از کشتی به دست آورده ایم. این آبرو و عزت را هر جایی که نیاز باشد بدون هیچ گونه منت و با طیب خاطر در طبق اخلاص می گذاریم و برای کشتی هزینه می کنیم.
رنگرز تصریح کرد: البته طبیعی است که برای فعالیت در حوزه فنی، شرایطی لازم است تا بتوانید با توجه به ابزار و امکانات موجود پاسخگوی نتایج باشید. بحث عدم تمایل به هیچ عنوان مطرح نبود و من برای خودم و برای بقیه عزیزان، جایگاه تیم ملی را جایگاه مقدسی می دانم. چون مربیگری در حوزه تیم ملی، افتخار بزرگی برای هر ورزشکار و قهرمانی است که خودش را مدیون مردم و آن رشته ورزشی می داند. به هر حال فرصت مغتنمی است و اینگونه نبود که من تمایلی برای سرمربیگری تیم ملی نداشته باشم.
مشاور پیشین وزیر ورزش و جوانان درباره انتخاب علی اشکانی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان اظهار داشت: ابتدا به محمد بنا، خدا قوت و خسته نباشید می گویم. انصافاً او در 10 ماه گذشته، زمان کمی که در اختیار داشت اما با کسب 2 مدال برنز، کار بسیار بزرگ و ارزشمندی انجام داد. البته جامعه کشتی هم علاقمند بودند که استمرار حضور بنا را در حوزه فنی در فاصله میان دو المپیک ببینند اما او مصلحت کار را در این دید که با فدراسیون، قطع همکاری کند. امیدوارم که در آینده ای نزدیک باز هم شاهد حضور بنا در فضای فنی باشیم. قطع به یقین خلأ وجود بنا همیشه احساس خواهد شد.
وی ادامه داد: به دوست عزیزم، علی اشکانی هم که از قهرمانان شایسته و تحصیلکرده ماست، تبریک می گویم. او توانمندی خود را در رده سنی نوجوانان نشان داد و پس از 20 سال توانست این تیم را قهرمان دنیا کند. البته قطعاً علی اشکانی کار دشواری در پیش خواهد داشت. ما و همه اهالی کشتی فرنگی وظیفه خود می دانیم که در روزهای پیش رو که روزهای سختی برای علی اشکانی در حوزه سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی است، کمک حال او به هر شکل ممکن باشیم.

رنگرز تاکید کرد: امیدوارم این زمان به علی اشکانی داده شود تا بتواند منویات فکری و به نوعی مباحث فنی که در ذهنش وجود دارد را عملیاتی و پیاده سازی کند. به هر صورت اعضای شورای فنی هم که از بزرگان این رشته هستند، آمدند و با توجه به فضای موجود، گزینه ای را انتخاب کردند. من فکر می کنم باید به علی اشکانی الزامات کسب نتیجه را داد. در واقع باید امکانات را به او داد و بعد از آن طبیعتاً توقع پاسخگویی داشت.


کشتی ایران را منهدم کنید | یک آمریکایی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات