طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمزد بازی خوبمان را گرفتیم | چمنیان

مزد بازی خوبمان را گرفتیم | چمنیان

بیشتر بازیکنان قطر مزدوران مدرن هستند! | مرزبان

سرمربی تیم ملی نوجوانان گفت: امروز بسیار منطقی و منظم بازی کردیم.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از فدراسیون فوتبال، عباس چمنیان در پایان دیدار مقابل هند در مورد پیروزی سه بر صفر تیمش، اظهار کرد: بازی بسیار خوب و منظمی را ارائه کردیم و مزد بازی خوبمان را گرفتیم. عملکردمان بسیار خوب بود و خوشحالیم که به مرحله پس صعود کردیم.

وی در مورد مرحله یک چهارم نهایی و اینکه چه برنامه ای برای آن مسابقه دارد، اظهار داشت: هنوز حریف بعدی ما مشخص نشده است. از میان قرقیزستان و ویتنام یک تیم در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ما می آید که از همین الآن باید خودمان را آماده این مسابقه  کنیم. در ادامه بازی ها تمام تلاشمان را می کنیم تا مجوز حضور در جام جهانی را کسب کنیم.کاپیتان تیم ملی نوجوانان: می خواهم برای کشورم بهترین باشم


محمد شریفی پس از پیروزی سه بر صفر تیم ملی نوجوانان ایران مقابل هند، گفت: بازی بسیار خوبی بود و خوشحالم که توانستیم در این بازی به پیروزی 3 بر صفر برسیم و به مرحله پس صعود کنیم.


وی در مورد دو گلی که در این بازی به ثمر رساند، تصریح کرد: هیچ وقت قانع نمی شوم و همیشه در تلاش هستم تا بهتر بازی کنم.دوست دارم همیشه برای خودم و کشورم بهترین باشم و به موفقیت های بیشتر برسم.

کامبرباچ بازیگر نقش مزدور اسیر شد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات