طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریواکنش چهره های هنر به خبر جدایی «برنجلینا»

واکنش چهره های هنر به خبر جدایی «برنجلینا»

عکس های چهره های سرشناسی که «خبرنگار» بودند

جرج کلونی مثل بقیه مردم جهان از جدایی دوستانش برد پیت و آنجلینا جولی توسط رسانه های خبری باخبر شد و گفت از این خبر دچار شوک شده است.

خبرگزاری مهر: جرج کلونی مثل بقیه مردم جهان از جدایی دوستانش برد پیت و آنجلینا جولی توسط رسانه های خبری باخبر شد و گفت از این خبر دچار شوک شده است.

به نقل از سی ان ان، آنجلینا جولی دیروز خبر جدایی از برد پیت را دو سال بعد از ازدواج رسمی شان اعلام کرد و ساعتی پس برد پیت گفت از این تصمیم بسیار غمگین است.

آنجلینا جولی, سینمای هالیوود, براد پیت, چهره هنر خبر جدایی برنجلینا

آنجلینا جولی, سینمای هالیوود, براد پیت


این در حالی است که این دو مثل اعلام خبر جدایی بن افلک از همسرش جنیفر گارنر سعی نکردند تا در بیانیه ای مشترک و دوستانه این خبر را اعلام کنند بلکه جولی از طریق وکیلش اعلام کرد که برای سلامت خانواد این تصمیم را گرفته است.

جولی اخیرا گفته بود از روش های بچه داری همسرش و برخورد او با بچه ها بسیار ناراحت است و تاریخ جدایی شان را از ۱۵ سپتامبر اعلام کرد و سرپرستی کامل فرزندانش را خواست.   

برد پیت ۵۲ ساله چند ساعت پس اعلام کرد بسیار غمگین است و رفاه فرزندانش بیش از هر چیز برایش اهمیت دارد. او در اعلامیه ای که در مجله پیپل منتشر شد نوشت: مهمترین چیز این است که با فرزندانمان خوب باشیم. عمیقا از مطبوعات می خواهم که اجازه دهند تا آنها فضایی را که حق شان است، در این زمان پرچالش و سخت داشته باشند.

پدر جولی نیز ابراز تعجب کرد. جان وویت بازیگر کهنه کار گفت: باید چیز سختی اتفاق افتاده باشد که آنجلینا چنین تصمیمی گرفته است.

جرج کلونی دوست صمیمی این خانواده نیز به سی ان ان گفت: وقتی این خبر را شنیدم باورم نمی شد. او که برای ارایه نقل از به سازمان ملل رفته بود گفت از شنیدن این خبر خیلی متاسف است.  

گفته شده برد پیت تنها روز پیش از این تصمیم و اقدام جولی از آن با خبر شده است.

این زوج ۱۰ سال با هم زندگی مشترک داشتند و به ازدواجشان  دو سال پیش جنبه قانونی داده بودند.

۶ فرند آنها مدوکس ۱۵ ساله، پکس ۱۲ ساله، زارا ۱۱ ساله، شیلون ۱۰ ساله و دوقلوی کناکس و ویوین ۸ ساله هستند.

این زوج سال ۲۰۱۰ از مطبوعات به خاطر انتشار خبر دروغ  جدایی شان شکایت کرده بودند.

آدل خواننده مشهور بریتانیایی دیشب در حالی که در نیویورک کنسرت داشت گفت از شنیدن این خبر دچار شوک شد. او گفت با شنیدن این خبر احساس کرد جهان به آخر رسیده است.

تصاویر واکنش چهره ها و هنرمندان به درگذشت ناگهانی حبیب
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات