طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریکارگردان و بازیگران «اروند» در سینما آفریقا

کارگردان و بازیگران «اروند» در سینما آفریقا

پرده سینماها میزبان کدام بازیگران است؟

در دومین روز اکران عمومی فیلم سینمایی «اروند»، پوریا آذربایجانی کارگردان به همراه سعید آقاخانی، حسین سلیمانی و علی شادمان از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی به سینما آفریقا می روند تا همراه با تماشاگران، نخستین فیلم سینمای ایران با موضوع 175 غواص شهید را به تماشا بنشینند.

وب سایت آی سینما: در دومین روز اکران عمومی فیلم سینمایی «اروند»، پوریا آذربایجانی کارگردان به همراه سعید آقاخانی، حسین سلیمانی و علی شادمان از بازیگران اصلی این فیلم سینمایی به سینما آفریقا می روند تا همراه با تماشاگران، نخستین فیلم سینمای ایران با موضوع 175 غواص شهید را به تماشا بنشینند.

فیلم سینمایی, سینمای ایران, فیلم سینمایی, کارگردان بازیگران اروند سینما آفریقا

فیلم سینمایی, سینمای ایران


«اروند» سومین تجربه کارگردانی پوریا آذربایجانی به تهیه کنندگی مهدی داوری است و هر دو برای نخستین بار ساخت فیلم در حوزه دفاع مقدس را تجربه کرده اند. این فیلم از امروز چهارشنبه به اکران عمومی درآمده و در دومین روز اکران آن فردا پنجشنبه 1 مهر در سانس ساعت 21 کارگردان و تعدادی از بازیگران اصلی به سینما آفریقا می روند تا همراه با مخاطبین این فیلم را ببینند.

«اروند» که توانست جایزه ویژه هیات داوران جشنواره جهانی فجر را به دست آورد، داستان یونس جانباز اعصاب و روان دفاع مقدس است که بیست و هفت سال بعد از پایان جنگ هنوز با خاطره هم رزمان خود روزگار می گذراند تا اینکه برای تفحص تازه ای روانه جنوب و منطقه اروند می شود. جایی که این بار اتفاق مهمی انتظارش را می کشد.

سعیدآقاخانی، طنازطباطبایی، پانته آ پناهی ها، مهردادصدیقیان، امیدروحانی، حسین سلیمانی، کاظم سیاحی، امیرحسین قدسی، علی شادمان، مالک سراج، سینا کرمی، یحیی توسلی و بازیگران خردسال سپهراد فرزامی و ستایش مرادی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.«نیمروز فیلم» پخش این فیلم سینمایی را بر عهده دارد.

اگر به عقب برگردم کارگردان می شدم / فضای سینما نسبت به ورزش ملی تر است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات